Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi terapi platformu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sosyal fobi terapi platformu

sistematik olarak gidecek bu grubun başlangıcını başlatmak istiyorum....

terapi teknikleri içeren kitap yardımları ile sistematik ve uygulamaya ağırlık verilme tarzı olacak bu oluşum şimdiden hayırlı olsun diyorum....

amacımız sosyal fobi sorunlu yapılanmayı ortadan kaldıracak stratejileri bilerek, farkederek, uygulamasını öğrenerek yeni ve sağlıklı bir yapılanma kazanma noktasında ilerlemektir....

gazamız mubarek olsun

sosyal fobi terapi gurubuna katılacak arkadaşlara ilk görev dağılımı yapalım.....

ilk işimiz sosyal fobi belirtilerini tartışarak güzel birf sf farkındalık başlığı oluşturalım....

katılacak herkes.... sf belirtilerini ve net tariflerini araştırmaya başlayabilir....

yavaş adımlarla gitmemiz sağlıklı olacaktır.... birden sonuca ulaşma utopik anlayışından uzak duralım..... ve yavaş adımlarla güzel bir betimleme yapalım arkadaşlar...

belirtileri bu başlık altında tartışmayalım... yeni başlıklar altında tartışalım ve net tanımı yakalayınca sosyal fobi belirtileri özel başlığına aktaralım ( açılmadı açılacak... ilk tartışmalarla net tanımları yakalayalım.... )

katılacak bütün sf li arkadaşların belirtiler hakkında bilgi edinmeye başlamasını istiyorum....

Yorum

Hadi hayırlı olsun
      D&uuml;ş&uuml;nme...<br />D&uuml;ş&uuml;nme, kim anlamış ki sen anlayasin b&ouml;yle...

Yorum

farkındalık farketmektir.... sorunlarımızı net görebilmektir.... neden kaynaklanabileceğini anlayabilmektir..... farkındalık çalışmalarımızda daha aktif katılımcı olmanızı istiyorum arkadaşlar...

bu arada sizlere teşekkür ederim betülumut ve do...

Yorum

Therapy ne teşekkürü...
          Asıl biz teşekkür ederiz daha doğrusu kendi adıma konuşayım ben teşekkür ederim...
          Bizim iyileşmemiz için yardım etmeye çalışan -ki bunu başaran- sensin..
          Bizim yaptığımız sadece iyi olmak için çaba sarfetmek...
          D&uuml;ş&uuml;nme...<br />D&uuml;ş&uuml;nme, kim anlamış ki sen anlayasin b&ouml;yle...

Yorum

Betül'e aynen katılıyorum çok güzel bir fikir ve şimdi düşünsel eyleme dönüşüyor .. bu girişimci ruhun için seni kutlarım terapi ..

Yorum

merhabalar. bana soracak olursanız gündelik yada haftalık bir konu açalım ve bunun üstünde uzun süre tartışalım. yoksa herkes bir başlık açacak olursa, hem bilgi yığını olur, hem de fayda vermez...

Yorum

betül ve do... sizlerin katılımlarınızın devam etmesini istiyorum...

mustafa. bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum.... ama belirtiler kısmını güzelce betimlememiz gerekli... ilk konuyu açtım zaten.... hani depresifsanci nikimle bir ara kalkışmıştım ya sf tanımlamaya... ondan kat kat iyi sf tanımlama başlığı oluşturmak istiyorum.... her belirtilerin içinde yer alacağı bir başlık olsun istiyorum....

hadi o başlığı geliştirelim.... ona yönelelim....

Yorum

arkadaşlar katılımcı olmuyorsunuz fazla.... bu durum beni rahatsız ediyor... :evil:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: therapy25
                    arkadaşlar katılımcı olmuyorsunuz fazla.... bu durum beni rahatsız ediyor... :evil:

ben burdayım

Yorum

arkadaşlar eğer bu terapi guruplarına katılan arkadaşlarım beklediğim ilgiyi gösterip konunun gelişimi için bişeyler yapmazlarsa depresyon gurubuna geçeceğim....

katılım bekliyorum..... daha yoğun ve paylaşımcı katılım...

Yorum

terapi seyanslarımız başladı arkadaşlar.... şimdi özgül sorunlara yöneleceğiz....

Yorum

nasıl nasıl iyide katılım ve paylaşım diyorsunuz.
                          zaten sf li olanalrın ne yapmasını bekliyorsunuz.
                          ben anlamadım da.. :?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND
                            nasıl nasıl iyide katılım ve paylaşım diyorsunuz.
                            zaten sf li olanalrın ne yapmasını bekliyorsunuz.
                            ben anlamadım da.. :?
                            tmm farkındalıkla başladık zaten... sosyal fobi gereksinimlerini keşfediyorduk en son... sendeki sosyal gereksinimler ne onları ortaya koymaya başla şimdiden

Yorum

hadi başlayalım artık ya =)

Yorum

İşleniyor...
                              X