Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Sosyal Aktivete

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ankara'da Sosyal Aktivete

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar..
    Birşey demek istiyorum. Çok eskiden Ankara Tıp Fakültesinde bizim bir grubumuz vardı. Çeşitli hastalıkları takıntıları olan 7-8 kişilik arkadaşlarımız vardı. Onlarla çeşitli sosyal aktiveteler yapardık. Sinemaya giderdik, piknik yapardık vs.. Tabi başımızda danışdığımız 1 tane doktorumuz vardı. Doktorumuzla beraber yapardık bütün aktiveteleri.. Ama sonra grup dağıldı. Size sorum şu acaba hala böyle bu bahsettiğim olaydaki gibi bir grup var mıdır Ankara'da herhangi bir hastanenin yaptığı ? Katılmak istiyorum, gerçekten çok iyi geliyordu. Teşekkür ederim.. Yorumlarınızı bekliyorum

Güncelleme

Arkadaşlar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesine bağlı olan bir topluluk varmış, adını tam anlamadım ama sanırım "TRSM" dedi doktorum. Önümüzdeki dönem başlayacağım. Dediğim gibi gruplar halindeymiş. Resim, müzik, tiyatro, şiir her şey varmış bu yerin içinde. Doktorum dedi ki mesela bir şiir ya da bir yazı yazıyormuşsun 2000 kişinin önünde konuşma falan yapıyormuşsun. Tabii ben yapmak istemem o ayrı Çeşitli sosyal aktiviteler oluyormuş. Mesela bugün şöyle bir şey var eğlencemiz olacak diye de sizleri arayıp bilgilendiriyorlarmış. 8-9 gün sonra randevum var hastane de doktorumla o sıra yerini adresini falan öğrenir tekrar buraya yazarım. Gelmek isteyenler olursa güzel olur. Saygılarımla
    Last edited by Draconian; 08-04-2017, 11:00 AM. Reason: TRSM OLACAK

Yorum

Güncelleme

Arkadaşlar o yer Yenimahalle de metronun yanında veya başındaymış. Adı da "TRSM" imiş. Kayıt olmak isteyenler
      Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesindeki psikologlara danışmaları gerekirmiş. Kendinizin ve bir yakınınızın(anne, baba, kardeş) cep numaralarını istiyorlar ve o numarayı TRSM'ye veriyorlarmış ve siz de oraya gidiyormuşsunuz.
      Last edited by Draconian; 08-04-2017, 11:06 AM.

Yorum

Güncelleme

Arkadaşlar tam adresini isteyenler için;

Gayret Mahallesi Aşık Çelebi Sokak No: 7 Yenimahalle adresini ziyaret etmeden önce 0312 343 11 00 numaradan bilgi alınız.

Yorum

İşleniyor...
        X