Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kötü rüyanın güne etkisi!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kötü rüyanın güne etkisi!

dün gece bir gördüğüm rüya resmen kalbimi zorlamış gibi sabah uyandığımda, kendimi anksiyeteye uygun vaziyette buldum iç sıkıntısı çekmeye başladım ve sabah kahvaltım zehir oldu yine rüyamda güya kolum kopmuş onun yerine mekanik üstü plastik kaplı diğer kolumdan daha açık renkli bir kol oturtmuşlar ama ilk defa bu kadar kötü etkilendim.
    THE FORCE BE WİTH YOU !!!

hayırdır inşallah anakin... kötü rüyalarını hayra yorup unutmaya ve üzerinde durmamaya çalış...
    bişnev...

Yorum

Bende kötü rüya gördüğüm zaman günümü etkiliyor baya, geçen gün rüyamda şiddetli bir deprem olduğunu gördüm aşırı derecede etkilendim...
      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
        Bende kötü rüya gördüğüm zaman günümü etkiliyor baya, geçen gün rüyamda şiddetli bir deprem olduğunu gördüm aşırı derecede etkilendim...
        Ben de dun gordum ayni ruyayi ya.Baya siddetli bir depremdi.Evler filan yikilmadi ama.Bu aralar cok garip ruyalar goruyorum arkadaslar.Antidepresanin etkisi olabilir mi?Bir de bu deprem ruyasiyla ilgili hic iyi seyler okumadim.Ins hayra cikar..

Yorum

İnşallah... Bendede evler yıkılmadı, hatta hayret ettim, bizim ev ne kadar sağlammış diye, ve dua ediyordum Allahım yardım et bizi koru diye.
          Evet pek hayırlı bir rüya değil anlamına bakınca mesela bana maddi açıdan uydu, çünkü bir haftadır işe gidemediğim için bir sürü param kesilicek, ama yinede rüyalara fazla takılmak iyi değil...

Yorum

bende iyi rüyadan uyanınca deli oluyorum gerçek gibi yaşıyorum rüyayı ya zengin olmuşum ya sevdiğim dönmüş off uyanınca 2 gün ah vah çekiyorum

Yorum

Bu rüyanın analizi; Çevrendekilerin üzerinde yaptığı baskı seni zorluyor; hoşuna giden sana özel bazı davranışlarını zorla değiştirmek istiyorlar...
              Orjinal yazı sahibi: anakin View Post
              dün gece bir gördüğüm rüya resmen kalbimi zorlamış gibi sabah uyandığımda, kendimi anksiyeteye uygun vaziyette buldum iç sıkıntısı çekmeye başladım ve sabah kahvaltım zehir oldu yine rüyamda güya kolum kopmuş onun yerine mekanik üstü plastik kaplı diğer kolumdan daha açık renkli bir kol oturtmuşlar ama ilk defa bu kadar kötü etkilendim.

Yorum

rüyalar evet çok etkiliyor insanı.benim rüyalar hakkında şöyle bi görüşüm var. hem olumsuz etkilenmemi engelliyor böyle bakmak. rüyalar gelecekten haber vermez. yaşadıklarının uykuda tekrar yorumşlanması gibi bişey. o yüzden ben rüyamda öldüğümü görsem bile etkilenmiyorum artık. eskiden çok korkardım. ama ertesi gn bi süre ben de etkileniyorum.ama geçiyor sonra.tv aç, klip izle, canın istemese bile. bu dünyaya dön
                <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: agresiff View Post
                  bende iyi rüyadan uyanınca deli oluyorum gerçek gibi yaşıyorum rüyayı ya zengin olmuşum ya sevdiğim dönmüş off uyanınca 2 gün ah vah çekiyorum
                  .......

Yorum

Babamı gördüğüm rüyalarımdan uyanınca kötü oluyorum...acı gerçek yüzüne çarpıyor.

Yorum

offf acılar, gerçekler,kalp kırıklıkları, üzüntüler, hüzünler, yalnızlıklar................ rüyamızda bile bırakmıyor bizi bari rüyada depresyonsuz mutlu bi kız olsam
                      <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Adı üstünde rüya, bu kadar etkilenme hayra yor ... ve sonucda kolların olduğu için mutlu ol haline şükret.
                        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

İşleniyor...
                        X