Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Diş gıcırdatma

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: İroni View Post
    atarax allerji ilacıdır ve bütün allerji ilaçları uyku yapar
    oğlum 3 sene kullandı bu ilacı kaç şişe bitirdik bilmiyorum. uyku için uyku ilacı alın atarax değil
    bencede ama insanlar uyku ilacıyla atarax gibi yan etkisi uyku olan ilaçları birbirine karıştırıyor uyku ilaçları çok daha ağır oluyor bunu bilerek ona göre ilaç almalılar

Yorum

atarax ı dr bana anksıyete ıcın yazmıstı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tilki
        kişilikle mi? ne salakça bir cevap. kaç o doktordan
        hadi doğru diyelim kişilik değişip gelişir. öff ya kızdım bak şimdi doktora kıl oldum

herhalde yaşamımın çoğunda susmuşumdur. istediklerini dediler bana, aile , arkadaş, sınıf vs.
        kendimi savuncak birşey söyleyemiyordum, fikrimi söyleyemiyordum
        sustum sustum sustum. sonra 20li yaşların başında bende acaip bir öfke oluştu, patlamaya başladı
        önceden sustuklarıma, özellikle aileme artık fikrimi söylüyordum ama kırıcı oluyordu tabi patlayınca
        sonuçta bu birikmiş öfke ve patlamaları arada sakinleştirici falan da kullandım 2-3 yıl sürdü
        ama toplamda benim rahatça konuşmaya alışmam bir 5 yılı almıştır
        şimdi artık konuşuyorum, içimden geleni söylüyorum alıştım rahatım
        yani değişebilir birşey kendini ufak ufak zorlarsan
        normal şartlar altında kendimi çk güzel ifade edebilirim. bu yönden problem yok
        tartışma gerektirren konularda, savunma pozisyonuna düştüğümde olanlar oluyor.
        beynim duruyor sanki. konuşsam bile kafi gelmiyor durumumu kurtarmaya. tam bu noktada kitleniyorum.

hoff.
        Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
          normal şartlar altında kendimi çk güzel ifade edebilirim. bu yönden problem yok
          tartışma gerektirren konularda, savunma pozisyonuna düştüğümde olanlar oluyor.
          beynim duruyor sanki. konuşsam bile kafi gelmiyor durumumu kurtarmaya. tam bu noktada kitleniyorum.

hoff.
          sıkma canını be hande abla boşver bırak onlar konuştuklarıyla kalsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
            sıkma canını be hande abla boşver bırak onlar konuştuklarıyla kalsın
            zaten öyle oluyor. konuştuklarıyla kalıyorlar, ben de içimdekilerle kalıyorum.
            konunun özü bu, tezahürü diş gıcırtısı
            Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
              zaten öyle oluyor. konuştuklarıyla kalıyorlar, ben de içimdekilerle kalıyorum.
              konunun özü bu, tezahürü diş gıcırtısı
              en kötü şsrtlarda ağızlık yaptırırsın abla öyle kesin geçiyor

Yorum

o ağızlık da dişlerin düzenini bozuyo çarpıtıyo ama doğru geçirir o gıcırdatmayı diş sıkmayı.öle sıka sıka bi süre sonra çene kasların ve kemiğin düzelmicek boyutta zarar görebilir.ortodonti doktoruna görün.çeneden bi süre açma kapamada ses gelir.sonra bazılarında çene açılmıcak hale gelebiliyomuş.kilitleniyomuş.ihmal etme sakın
                Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
                en kötü şsrtlarda ağızlık yaptırırsın abla öyle kesin geçiyor
                kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
                  o ağızlık da dişlerin düzenini bozuyo çarpıtıyo ama doğru geçirir o gıcırdatmayı diş sıkmayı.öle sıka sıka bi süre sonra çene kasların ve kemiğin düzelmicek boyutta zarar görebilir.ortodonti doktoruna görün.çeneden bi süre açma kapamada ses gelir.sonra bazılarında çene açılmıcak hale gelebiliyomuş.kilitleniyomuş.ihmal etme sakın
                  sen kullandın mı nerden biliyosun dişlerin düzenini bozduğunu?

Yorum

benim de kız kardeşimde vardı.ordan
                    kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

İşleniyor...
                    X