Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uyuyamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uyuyamıyorum

Herkese iyi geceler;
    Uyuyamıyorum.Normalde uyuyan bi insandım.Eski yurdumda uyuyodum.Yurdumu değiştirdim.Yarı özel yurda geçtim.Odam 4 kişilik.Önceden genel devlet yurdunda kalıyordum.Odam 6 kişilikti ama kızlar çok saygılıydı.uyurken hangi vakit olursa olsun çıt çıkarmıyorlardı.Bayramdan önce zaten yeni yrdumda 2 hafta kaldım bu iki hafta boyunca da doğru düzgün uyuyamadım.Şimdiki odamda kızlar da iyi ama uyuyana saygıları yok onlar geç yatıyolar ben erken yatıyorum uykum geliyor yatıyorum ama onlar gürültü yapacak mı yapmayacak mı diye düşünüyorum uyuyabilir miyim diye.Bir de ben uyuorum onlar da haliyle dikkat ediyolar işte gürültü yapmamak için ben kendimi rahatsız hissediyorum.onlara sessiz olamalarını söyledim onlar da sessiz olmaya çalışıyolar.Bugün yoldan geldim yorgun olmam lazım uykumun gelmesi lazım ama yok.bayramdan önce yeni yurdumda ilk iki hafta doğru düzgün uyuamadığımda bir asabiyet,sinirlilik,nasıl yorgunluk hissediyorum ama o yatağa girince geçiyor başka bi yerde uyyuyorum oraya gelince ne olacak benim bu halim.Ben de yastığa başını koyunca uyuyanlardan olmak istiyorum.Benim bu uyku sorunum yeni yurda gelince başladı.Eski yurdumda ve evde böyle bi sorun yok.Kedi otumu içeli 20 dk oldu.internetten araştırıp aldım.Kediotu iyi geliyomuş uykusuzluğa şimdi bi daha baktım kedi otu kökü diyor bu kedi otuyla kedi otu kökü ayrı mı?nasıl bişey bu kedi otu kökü benim kedi otunda sapla yaprak var.En iyi uyku getiriciymiş en kuvvetlisi.Yardım edin bayanar.Odada ot içiyordum.Otun tadı da çok kötü.Artık son çare yastığım yorganımı alıp boş odaya taşındım çünkü diğer o boş odaya geçince nasıl uykum geliyor,sızacak derecede.Sonra odaya tekrar geçiyordum kızların gülüşmelerini duydum uyuyamıyormuş puhaa kahkahalarla gülüyolardı üzüldüm tabi.

bir doktora başvur. uyku veren sayısız ilaç var.

Yorum

bende de var buna benzer sorun yatıyorum yastığa başımı koyuyorum ama 2 saat bi, o yana bi bu yana dönüyorum uyuyamıyorum geçen gün bi arkdaşın ilacını içtim zeldox acayip uyku yaptı akşam 8 yatıım sabah 8e kadar ama o bana agır geliyor atarax düşünüyorum ama bilmiyorum lustraldee kullanıyorum aynı zamanda fayda eder bilmiyorum
      İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

İmkanın varsa huzurlu bir oda bul kendine, senden değil oda kalan kişilerden kaynaklanıyor uyuyamaman. Ne kendini bilmez insanlar var ya niye gülüyorlarsa, ben onlara gülmeyi gösterirdim, bidaha gülemezlerdi, sinirlendim ya.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tek hece View Post
          İmkanın varsa huzurlu bir oda bul kendine, senden değil oda kalan kişilerden kaynaklanıyor uyuyamaman. Ne kendini bilmez insanlar var ya niye gülüyorlarsa, ben onlara gülmeyi gösterirdim, bidaha gülemezlerdi, sinirlendim ya.
          bana dua et tek hece tek kişilk oda var ve yüksek torpillilere bekletiyolar ben bu sorunu çözüyorum inşallah yurtkur genel müdürü hasan albayrak la tekrar konuşmaya gideceğim onun önüne atlayarak geçtim bu yarı özele ben iki kişilik oda bekliyodum ama c blokta yer yok seni vilayetlere verelim aynı özellikte dediler ben de tamam dedim 2-3 kişilikte boş yer yok seni 4 kişiliğe veriyoruz dediler ben de elim mahkum tamam dedim çünkü diğer yurttan kaydımı sildirdim.Devlet yurdunda kalıyorum.İşte geçtiğim yurt yine devlet yurduama yarı özel.Tek kişilik iki kişilik üç kişilik bomboş odalar var ama bekletiyolar işte.

Yorum

uyumak için gündüz uyanık olman gerekir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Neuromancer View Post
              uyumak için gündüz uyanık olman gerekir.
              uyumamak sorun haline geldiği zaman, istersen günlerce uyuma yine uyuyamıyorsun, stres ve ortam bunu dahada tetikliyor.

Yorum

uyumamak sorun haline geldiği zaman, istersen günlerce uyuma yine uyuyamıyorsun, stres ve ortam bunu dahada tetikliyor.
                yoğurt ye.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: happygirl View Post
                  bana dua et tek hece tek kişilk oda var ve yüksek torpillilere bekletiyolar ben bu sorunu çözüyorum inşallah yurtkur genel müdürü hasan albayrak la tekrar konuşmaya gideceğim onun önüne atlayarak geçtim bu yarı özele ben iki kişilik oda bekliyodum ama c blokta yer yok seni vilayetlere verelim aynı özellikte dediler ben de tamam dedim 2-3 kişilikte boş yer yok seni 4 kişiliğe veriyoruz dediler ben de elim mahkum tamam dedim çünkü diğer yurttan kaydımı sildirdim.Devlet yurdunda kalıyorum.İşte geçtiğim yurt yine devlet yurduama yarı özel.Tek kişilik iki kişilik üç kişilik bomboş odalar var ama bekletiyolar işte.
                  umarım kısa zamanda huzurlu ortama kavuşursun, yoksa uykusuzluk büyük bir sorun insanı altüst edebiliyor, üniv. dönemimde benimde başımdan geçmişti.

Yorum

yahu delimi okızlar konuş yurdun müdürüyle başka oda istiyorum de rahatsız ediyorlar de bukadar basit 2 3 yavşak yüzünden kimse kimsenin hakkına tecavüz edemez!

Yorum

çay içerken içine 1 çay kaşığı zencefil at bebek gibi uyursun. bunu her zaman yap ama

Yorum

Onları kafana fazla takıyorsun. Onlarda insan onlarda diğer arkadaşların gibiler...
                        Ne içersen iç etki etmeyecek gibi geliyor bana :/

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                        Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                        birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                        Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

evet bak çeken nasıl biliyor ben iki hafta doğru dürüst uyuyamadım.

Yorum

tek kurtulus yolun koşmak. Cık dısarı 6-7 km koş beynin rahatlayack takıntılarn gececek. Inan bana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Superficielle
                              Yurusek olmaz mi sickness bacim ben birgun kossam ikinci gun yataktan kalkamam da :RpS_blushing:
                              2. gün kalkamassın yataktan doğru ama 4,5. gün kıçını kırıp oturamazsın

Yorum

İşleniyor...
                              X