Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uyku gerçek karmaşası

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uyku gerçek karmaşası

merhabalar dün gece çok ilginç bişey yaşadım rüyamda salonda tv çalıştığını gördüm camdan benim odama yansıyordu ışığı o an refleks yataktan fırladım cama perdeyi açtım gerçekten mi tv açık diye sonra farkettim bu yani ortada tv falan yok ama ben yataktan cama kadar nasıl gittim hatırlamıyorum sizin başınıza böyle bir şey geldimi halüsinasyon mu bu yoksa şizofreni olmaktan korkuyorum okb hastasıyım aynı zamanda. birde yatmadan önce çok yemek yemiştim onunda etkisi olabilir tabi ((

Orjinal yazı sahibi: pavlikiz View Post
    merhabalar dün gece çok ilginç bişey yaşadım rüyamda salonda tv çalıştığını gördüm camdan benim odama yansıyordu ışığı o an refleks yataktan fırladım cama perdeyi açtım gerçekten mi tv açık diye sonra farkettim bu yani ortada tv falan yok ama ben yataktan cama kadar nasıl gittim hatırlamıyorum sizin başınıza böyle bir şey geldimi halüsinasyon mu bu yoksa şizofreni olmaktan korkuyorum okb hastasıyım aynı zamanda. birde yatmadan önce çok yemek yemiştim onunda etkisi olabilir tabi ((
    Ya yürüyerek ya sürünerek gitmişsinizdir büyük ihtimalle... Genel olarak insanların uçma yetenekleri olmadığı varsayılır da ondan...
    Herkeste olur bu tür rüyalar... hele tok karına uyumuşsanız...
    Herşey yolunda... İnanın buna...
    Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

ah işte şizofreni olma korkusu o kadar zor bişey ki hayatımı mafediyor

Yorum

O korkuyla yaşarsan asıl şizofreni olursun.

Yorum

bak şimdiiiiii trry kardeş denir mi öyle şizofreni olursun zati korkuyom ((

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pavlikiz View Post
            bak şimdiiiiii trry kardeş denir mi öyle şizofreni olursun zati korkuyom ((
            Korkuyla yaşama işte.. Şüphen varsa doktora git.

Yorum

gittim doktor en az benim kadar sağlıklısın anksiyete bozukluğu bu dedi şizofreni olmazsın dedi ama korku işte gitmiyor içimden

Yorum

Hemen kendini hasta olarak tanımlama, güçlü ol. İlerlerde tekrarlarsa doktora git ama kendini şimdiden hastalık hastası yaparak kötülük yapma kendine.

Yorum

İşleniyor...
                X