Duyuru

Collapse
No announcement yet.

düşünüyorum sürekli .. çok düşünüyorum uykum var ama uyuyamıyorum :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Düşünceler yavrum düşünceler bebeğim düşünceler düşünceler düşünceler..
    Beni de rahatsız ediyor bu bitmek bilmeyen iyi-kötü düşünceler.. düşüncelerime uyku hapı vermek istiyorum ama nasıl vereceğim bilemiyorum.. Son zamanlarda da uykuya dalma sırasında oluyor bu düşüncelerim tabi öncesinde 1 bardak ayran ve seroquel alıyorum yoksa kafamda resim çizmeye devam ederim.. bu da uykusuzluk hastalığına gider aman düşüncesi bile kötü umarım ben çok koşarım da yakalayamaz beni o hastalık..

Yorum

Çok fazla düşünüyorsanız bir doktora görünün bence. Bende eskiden çok fazla düşünürdüm. Dikkatimi kaybedecek kadar çok. Şimdi atipik psikoz hastasıyım tedavi görüyorum. İlaç gereğinden fazla düşünmemi engelliyor artık.

Dikkatimi işime yada başka uğraşlara verebiliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikotik View Post
        Çok fazla düşünüyorsanız bir doktora görünün bence. Bende eskiden çok fazla düşünürdüm. Dikkatimi kaybedecek kadar çok. Şimdi atipik psikoz hastasıyım tedavi görüyorum. İlaç gereğinden fazla düşünmemi engelliyor artık.

Dikkatimi işime yada başka uğraşlara verebiliyorum
        Gideceğim yakın zaman da şu kullandığım ilaçların bitmesini bekliyorum topluca ilaç yazdırmak için yoksa kullandığın ilaç bitmese vermiyorlar. Geçmiş olsun.

Yorum

İşleniyor...
        X