Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tatlı Yüyeceklere Aşırı Düşkünlük

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Ben de günde en az 50-100 gr çikolata tüketirdim, ama bir inat ettim, iki hafta da o çok beğendiğin çikolataların tadını beğenmiyorsun gerçekten dene iradene hakim olmaya çalış.

Yorum

fazla tatlı iyi olmuyo kendimde pek sevmem ama çikolota falan olursa hayır diyemem doğrusu
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Tatlı iyi de, fena kilo yapıyor. Ben de bir ara tulumbaya sarmıştım. Kilo aldı başını gitti, zor toparladık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ellerimboş
          aynen tatlı sevmeyen insanlar ne kadar yerlerse kilo almıyorlar
          bir de sinirlenince yeme meselesi var. bazı insanların morali bozuksa iştahı kesiliyor işte zayıf insanlar. Bense tam tersi üzüldükçe kızdıkça yiyiyorum.
          Cix, cix.. Sen abartmışsın, dikkat et...

Yorum

kim düşkün değil ki zatan

Yorum

Ben düşkün değilim tatliyi fazla yiyemiyorum ağzımda bi acılık oluyor
              push push. you. can do it!

Yorum

Tatlıya zaafım var , tatlı yemeden ben de yapamıyorum.. Fıstık sarma, baklava , şekerpare bunları yazarken bile yeme isteğim uyanıyor

Yorum

Sigara içenler de tatlıya düşkün olur. Ben de severim tatlıyı. Ama emin ol bir dilim yada tabaktan sonrası gereksiz, sadece nefsine söz geçirememekle alakalı.
                  Orjinal yazı sahibi: Ruhukırılan View Post
                  aşırı denilecek kadar tatlı tüketiyorum. öğünlerimi tatlı şeylerle geçirdiğim o kadar çok oluyor ki...
                  diyetimi sırf bu sıkıntı sebebiyle tamamlayamıyorum. kilo aldıkça da iyice darmadağın oluyor psikolojim.

benimle aynı durumda olanlar var mı? siz neler yaşıorsunuz ve kurtulak için neler yapıyorsunuz?

Yorum

bende çok tatlı yiyorum ama hiç kilo almıyorum 53kiloyum biraz kilo almak istesem de olmuyor sigarayla ilgisi olduğunu da düşünmüyorum.çünkü sigara da kullanmıyorum

Yorum

Şimdi olsa da yesek

Yorum

İşleniyor...
                      X