Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çokk kötüyüm çok yiyroum hala ilaçları bırkmama ramen sağlığım gidiyor :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çokk kötüyüm çok yiyroum hala ilaçları bırkmama ramen sağlığım gidiyor :(

arkdaşlar bu arlar ilacı kesim ama yine aşırı yiyorum iştağım yok sıfır ama beyynimde açmışım değilmiyim derken ağzım sulanıyor yemğe balıyoru yediçe dah çok yioyorum şimdikusma noktasına geldim midemin içi çok acıyor çok adersiniz büyük abdestimede çıkamz hale geidm kalbim sıkışıyor artık . ölmek istiyorm hani sanki hoşuma gidiyor anladınız mı çok garip bir his . bana fikirleriniz anlatın ne olur napcam ben (

sarhoş gibi yazmışsın mervenur.

kendini eğlendirmeyi dene. film, video izle; müzik dinle. ve Allah'a dön!

Yorum

yok içki içmem. sanki ölümü bekliyoru m kendimi imha ediyor gibiyim . sanki beynim bana zorla yaptırıyor . inadıma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mervenur Taşer View Post
        arkdaşlar bu arlar ilacı kesim ama yine aşırı yiyorum iştağım yok sıfır ama beyynimde açmışım değilmiyim derken ağzım sulanıyor yemğe balıyoru yediçe dah çok yioyorum şimdikusma noktasına geldim midemin içi çok acıyor çok adersiniz büyük abdestimede çıkamz hale geidm kalbim sıkışıyor artık . ölmek istiyorm hani sanki hoşuma gidiyor anladınız mı çok garip bir his . bana fikirleriniz anlatın ne olur napcam ben (
        Ilac kullaniyorsan ilaclarin yan etkilerinden biri asiri istahtir,doymak bilmezsin o zaman .Baksana hepsi üst üste gelmis yani demek bi sorun var ,kendine ceki düzen ver ,Bak yukardaki kardesimiz ne güel yazmis Allaha dön diye ,asiri yemek yemek israftir cesitli hastaliklar yapar.Ilac alsan dahi az yemege bak.Yemekleri görmemezlige gel :RpS_unsure:

Yorum

ilaç almıyorum . şuan çok kötüyüm midem yırtılıyor gibi sanki btün umutlarım sevgim yok oldu hislerim yok arkdaşlarımın yanında buz gibiyim aileme bile. gazete okurken bile ustün körü burda size cevp cerirken bile zorlanıyorum

Yorum

ilaç almıyorum . şuan çok kötüyüm midem yırtılıyor gibi sanki btün umutlarım sevgim yok oldu hislerim yok arkdaşlarımın yanında buz gibiyim aileme bile. gazete okurken bile ustün körü burda size cevp cerirken bile zorlanıyorum
            Mide sorunun su an icin olabilir fazla yemenden dolayi yarin düzelir mutlaka ,madem bu kadar rahatsiz oluyorsun yemiyeceksin sende tutucan kendini.Mide kücük bir yer gereksiz yere doldurursan olacagi bu iste.Yarin insallah hersey daha güzel olur.

Yorum

inşallah ama bunu yapamamdaki sebep ne anlmıyorum bu normal bir insans için ihtiyç giderme eylemi ama bende bu saplantı oldu sanki

Yorum

inşallah ama bunu yapamamdaki sebep ne anlmıyorum bu normal bir insans için ihtiyç giderme eylemi ama bende bu saplantı oldu sanki
                Cesitli nedenleri olabilir ,kendi kendine eziyet vermek istemen olabilir mesela... yada baska sikintilarin var cözüm olarak yemegi görüyorsun.Cok yiyorsun taa karnini mideni agritana kadar ,sonra kendini eziyet cekerken rahat hissediyorsun bilemiyorum.Bir nevi baskasina zarar vermektense kendine veriyor olabilirsin.Esasinda bu asiriysa bi doktora görünsen iyi olur .

Yorum

İşleniyor...
                X