Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaçla Gelen Aşırı Yeme İsteği

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlaçla Gelen Aşırı Yeme İsteği

Merhaba Arkadaşlar,

Şizofreni teşhisimden sonra Leponex kullanmamla beraber balon gibi şiştim resmen. İlacın etkisini anlatmak adına söylüyorum: ilaca ilk başladığımda sabah ve de akşam kullanıyordum ve öğlen vakitlerinde göbek çeperlerimin ağrımasına rağmen hala yemek yeme isteğim vardı.

Doktor bu durumumu söylememden dolayı ilacı gece yatmadan önce içmemi söyledi ve şu anda, ilk hastalığımdan bu yana uzun süre geçti, ilacı da azalttım. Yemem bayağı bir azaldı ama (hem alışkanlık ama hem de ilacın etkisi sanırım) gece (ilacı içmeden önce ve sonrasında) çekirdek yiyip duruyorum.

İlaç beni kendime getirdi ve hayatımı artık düzene koymam gerek düşüncesindeyim. VEee zayıflamak istiyorum artık.

Ne önerirsiniz? Bir diyetisyene gitmem mi en doğrusu sizce?

Sevgiler ve de Saygılar..

ben günde 3 kez bir bardak suya 3 yemek kaşığı elma sirkesi katıp içerek 2 veya 2 buçuk ay içerisinde 7 kilo verdim. bazılarında elma sirkesi midede ekşime ,bağırsaklarda yanma hissi yapabilir.bende yapmadı,içmeye devam ediyorum...karabiberinde yağ yakıcı özelliği olduğunu duydum.zerdeçal + karabiber +zeytinyağı karışımını yumurta,menemen gibi şeylere katıp kullanmaya özen gösteriyorum.

Yorum

İşleniyor...
    X