Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral tofranil paxil derken

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lustral tofranil paxil derken

SELAM arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bende panik atak + depresyon +ismini bile bilmiyorum 1yıl önce doktor teşhis koymustu işte anlıyacağınız baya doluyum başlıkta belirttiğim ilaçlarla başladım sırasıyla 1 yılı geçtik bu ilaçlarla ilk lustral ile başladım olmadı tofranil ve paxil gene olmadı o muhteşem ilaç xanax yetişti imdadıma tabi çok kaileye almam bazı şeylerı doktor birşey anlatır sormam dahi neden diye tamam der geçerim bir okadarda vurdum duymazlıgımda var neyse doktor paxil ve xanax verdikten sonra 15gun kullan değiştireceğim demiş benim çok hoşuma gitti bu xanax gayet iyi hissettim kendimi yarım al demiştim ama ben direkmen 1 adetle başladım gunde ilk gunler attıgımla uyudugum bir oluyordu hiç bu kadar zevk almamıstım hayattan çünki aylardır sabahlara kadar ekran basında tüneyen ben uykusuzluktan gözleri şişmiş kendini 2gunde bir acilde bulan ben 3 ay olmustu acil doktor yuzu görmeyeli, bişey olmamıs gibiydi bana unutmustum herşeyi adeta sonra 3. kutuyuda bitirdim ve artık kendime dedimki bu olay bitmiştir ilaçmilaç yok bundan sonra ve almadım aradan 1 hafta ya geçti ya geçmedi kalp hızı 170 acilde sedyede yatıyorum kalbim göğsümden çıkacak serumlar iğneler olmadı başka daha gelişmiş bir hastanenin acil servisini boyladım çünki bilmiyordum ilaçları böyle aniden kesmenin beni daha beter edeceğini üstüne üstlük birde doktor oldugundan şüphelendiğim bir arkadaşın bana yaptırdıgı bir uyuşturucu iğneyle ertesi gun sabaha kadar acil serviste koştugumu asla unutamam beni dahada delirtmişti vurdukları uyuşturucu vardıya değişmişti sabaha karşı diğer doktora koştum nefes alamıyordum gozlerım kan çanağı olmustu ve hemen damar yolunu açın serum felan vurun şunu bunu yapın dedi uyuşturucu yan etki yapmıstı bende artık hepten panik atağım ve anksiyetem tavan yapmıstı tatil bir gündü ve o xanax ı bir turlu kimseden alamıyordum acildeki doktorda yazamıyordu yetkim yok diyordu sabret sakın ol gececek derken sabahı ettim birazda sen yapıyorsun kendine hakim ol diyordu adeta bacaklarımı durduramıyodum kalbim ve bacaklarım aynı ritimde hareket ediyorlardı kolumda serum acil serviste birisi birşey yapsın arkadaş diye bağarıdgımı hatırlıyorum bişey yapın ağzım dilim kurudu şişti elim ayağım zangır zangır tıtrıyor kalbim 140 atımla çalısıyor doktor çaresiz bana bakıyor teselli veriyor sakın ol su serum bıtsın rahatlıyacaksın diyor ama abiliyorum onunkisi sadece teselli uyuşturucu vurdukları halde rahatlamamısım serum ne yapıcak bana benim ilacım işte paxil ve xanax onlardan birer tane bulsalar o gece düzeleceğim ama olmadı sabahı sabah ettim sonunda ertesi gunu özel bir hastanedeki kardiyologun tavsiyesiyle cumartesi olmasına rağmen açık olan bir nöro bilim servsi buldum ve yazdırdım xanax ı eczaneciye hemen su ver dedim su adam anladı koşarak suyu getirdi ve bütun bir tablet aldım özeldeki psikolog paxil i yazmamıstı seni paxilde bu hale getirmiş olabilir onu bırak xanax a devam dedi 1 yıl oldu yanımdan hiç ayırmam biteceğine yakın hemen takviye yazdırırım onsuz hayat sanki ölümle dans gibi artık o derece şimdilerde tekrar gittim psikloga bana artık xanax ı bırakmam gerektiğini söyledi nervium ve efexor verdi gunde birer tane al bunlardan xanax ı alma dedi şimdi bu yazıyı ilaç kullananları iyi okumasını ve kullandıktan sonra nasıl bırakması gerektiğini anlamaları için detaylı yazdım ve yeni yazılan ilaçları yani nervium ve efexor denen bu ilaçların bana xanax ı aratıp aratmıyacağı ve bu ilaçları diğer ilaçlar gibi bırakmamda ustte yazdıgım gibi olup olmayacağımı merak ediyorum artık ne doktorlara guvenım kaldı nede kendime ne demiş damdan düşen nasılsın diye soranlara gidin bana damdan düşeni getirin en iyi halimi o anlar mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar herkse geçmiş olsun der acil şifalar dilerim hayırlı akşamlar
İşleniyor...
X