Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çile bülbülüm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çile bülbülüm

selamlar ben sizofreni teşhisiyle tedavi gormekteyim şu anda çalışamıyorum çünkü kullandığım ilaç yani serdolect butun uyku sistemimi altust etti butun param bittiği için de doktora da gidemiyorum ki ilacı değiştirsin tabi hoş son üç gidişimde ilacı değiştirmesini istedim (ki son paramla) bi iki yeşil receteli ilaç yazdı o da anca gunu kurtardı yani anlayacağınız butun hayatım paramparca oldu
    artık bilmiyorum bundan 2 sene once ailem vardı 1 sene once işim 6 ay oncede umudum vardı yıllardır devam eden tedavi surece herseyimi bitirdi bu surecte tek karlı cıkan doktorlar oldu hep soyluyorum soyleyecem de eğer bi çözüm uretemeyecekse o kadar para karsılığı bi hal hatır sorup 2 yalan atıp yollayacaksa neden hala bu işi yapıyorlar aynı işi her gun sigara aldığım bakkal da yapar ben bu durumu hakedecek adam değildim en zorlu donemlerimde buyuk işler başardım ama dusmanlarımdan cok doktorlar bitirdi ben eskiden inancım yuzunden intiharı dusunmuyordum simdi ise bi cesaret toplasam gercekleştiririm bu işi ve dediğim gibi bunun en buyuk nedeni doktorlar
    size içimi dokmek istedim saygılar herkese

bu hayatını mahveden doktorları bence burada deşifre et yani ifşa et yani isimlerini açıkla da başkalarına da zarar vermesinler.

Yorum

sevgili revnakrum sana cevabım ahmet mehmet fatma ne farkeder hepsi aynı sen soyle aynı sıralardayken daha başarılı olduğum arkadaşımdan bahşiş alarak yaşayacaksam ya da dilenerek sadaka toplayacaksam -ki anladığım tedavinin de amacı "standartlar"ı buraya kadar yukseltebilmek- tedavinin amacı ne cunku akış hep aynı ben cabalıyom bişeyleri duzeltmeye calışıyom doktor 5 tane birden ilaç yazıyor bi anda bi anda butun duzenim bozuluyor sonra olaylar zinciri ya ailemle aram acılıyor ya çulsuz kalıyorum tamam kimse yanlış anlamasın ben de ilaçlarımı kullanıyorum kimse bırakmasın hatta sunu da soyleyim ben bi ara denedim bi hafta kullanmadım zor toparladım ama sorum eksik nerde tıp mı bu kadar gelişmemiş gittiğim butun doktorlar mı yetersizdi cunku gorduğum doktorlar en azından psikiyatristler bozulmuş bi şeyi duzeltmiyor sadece ustunu ortuyor
      sizodostum saolasın tavsiyen için sana mailimi mesaj atıyorum istersen ekle benimde sana soracak sorularım var bu konu hakkında ama tek sorun sigorta deil tamam bi şekilde zorunlu sağlık sigortasını cıkarırım ama konu:su anda kultur soku yasadım ailemden konuştuğum tek fert kaldı geriye ve o da yaslı ve o da vefat ederse acıkda kalacam tamam son 6-7 sene kotu geçti hep bi onceki gunu arıyorum ama gelecekte ne olacak bu geri çekiliş ne zaman duracak butun derdim bu

Yorum

arkadaşım intihar etmek çözüm değil sakın aklına kötü şeyler getirme sabret biraz

Yorum

İşleniyor...
        X