Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2 ileri 1 geri..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 2 ileri 1 geri..

mrb arklar bende 5 aydır tedavi görüorm ağır depresif nöbetler şizofren semptomları eşliğinde son 1 aydır kendimi inanılmaz iyi hissediyordum fakat yaklaşık 3 gündür yine sıkıntılar başladı kabuğuma çekildim hiç kimseyle konuşasım gelmiyor boş bakar oldum ve sürekli dalıp gidiyorum..ne yapacam bilmiyorum ara ara aklıma intihar geliyor korkuyorum..(

merhaba nills, hayatımız dönem dönem iyi oluyor veya kötüye gidiyor. lütfen kendini toparla, öyle kötü şeyler düşünme sakın.
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

evet hayat bir kaos..herşey kendi elimizde ama bunu bilmek yetmiyor..bende çabalıyorum ama kahretsin olmuyor ince bi yerden sızıveriyor ve herşeyin akışı değişiyor..

Yorum

her kış mevsımı yenı bır baharın umudunu doğurur bence ...

cekıtiğin benzer sıkıntıları az cok bende yasadım , ne boyutta senı rahatsız ettığını anlıyabılıorum.bence sıkıntıları goruce sasırıp, korkmak ,afallamak yerıne yenı bır engelın asmanın ve onun mutluluğuyla yasamanın tadı baskadır. acıyı tatmayanlar tatlının kıymetını bılemezler...

ınsanın hayatında kısır donguye sebeb olan ve sıstemde kısadevre yapan yerler olur elbette ama unutlmamalıdırkı sıstemın tamamen cokmesı demek deıldır bu ; daha aktıf bı sekılde kayıp olan akımın tekrardan kazanılması ıcın sarfedılen caba o sıstemı cok daha aktıf ve kullanıslı bı duzeye getırır.olaylara sadece sıkıntı kısmıyla cekılen acılar boyutunda bakmak yanlıstır bence. şizofrenı hastalarının cok zekı olduğu bı soylentı deıldır gercekten oyledırler cıunku işte sen burda kendıne uzulmek yerıne senın sende sahıp olan potansıyelı kınetığe donusturmelısın .

intiharı coğu kez bende dusundum , ölüm kurtulus olsaydı her taraf mezarlklarla dolmustu ınan buna .. pes etmek yenılmek yakısmaz bıze .vazgecmekı kendınden vazgecılmezı olasın hayatın

Yorum

çok teşekkür ederim çok güzel bi paylaşım olmuş,hepimiz için..doğru söylüyorsun..inş yakın bi zamanda devam edebilcem kaldığım yerden..hayatımın o kadar güzel yerinde yarım kaldı ki herşey biliyorum o gücü toparlayıp kaldığım yerden devam edecem bir gün..ama dediğim gbi hayat bölesine akıp giderken sağa çekmek hiç yakışmıo bizlere..gelip geçene bakmak..istiyorum onlar arasına katılmayı fakat her katıldığımda yine uzaktan izler buluyorum kendimi..ne zaman koşturmaya kalksam böle oluyor..bu defa başka olmalı herşey..bu defa bir başka..

Yorum

ben de senin durumundayım.hatta psikiyatristim beni bi çok ii bi çok kötü görüyo adam da şaşırmıştr eminm
            Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
            Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

bence de...

Yorum

İşleniyor...
              X