Duyuru

Collapse
No announcement yet.

istemsiz hareketler ve oluşan "tik" ler...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

  • istemsiz hareketler ve oluşan "tik" ler...

    6 aydır ilaç kullanıyorum ve çok kötü yan etkiler yaptı bende biriyle konuşurken yüzüm seyiriyor,
    istemsiz olarak durduğum yerde bacağım kolum atıyor...sizce ne yapmalıyım..
    Last edited by nills; 09-08-2010, 07:42 PM.

  • #2
    Doktorunla görüş nil. Durumları değerlendirin, yapabiliyorsa değiştirsin.

    Yorum


    • #3
      umarım kalıcı olmamaıştır..o kdr zor bi durum ki biriyle
      konuşurken birden başlıo seyirmeler,karşımdaki kişide kötü oluyor..ben daha kötü oluyorum..

      Yorum


      • #4
        rixper,mirtaron,efexor..

        Yorum


        • #5
          2 mg alıodum 15 gündr 1mg indi..

          Yorum


          • #6
            ewet ya çok kötü oluyor..artık biriyle konuşmaya korkuyorum..
            gözlerimi kaçırıyorum sürekli..sende tik şeklindemi seyirmemi oluyor..

            Yorum


            • #7
              Bu tür yan etkiler ialaçlardan kaynaklanıyor ve zamanla azalıyor bende ağzımı sürekli oynatıyordum geçti ama seyirmeler hala oluyor yüzümde kolumda...

              Yorum


              • #8
                Siz ne şanslısınız ya ben ilaç kullanmadığım halde oluyor, boyun ve kaş ... sinirsel bişi sanırm öğrenim döneminde de olurdu. Yaz tatilinde geçerdi. Okul bittikten sonra sürekli olmaya başladı sorumluluklar v.s. arttı sanrım
                Sen bu dünyanın sırlarına eremezsin;
                Erenlerin dilini de söktüremezsin;
                İyisi mi iç şarabı, cennet et bu dünyayı:
                Öbür cennette ya girer, ya giremezsin.

                Yorum


                • #9
                  ewet çok sıkıldım artık bi de risperidon grubunun felç yaptığını öğrendim,
                  yani ilaçların bu kadar yan etkiisini çekmektense elekto şok yaptırsak daha mı iyi olur bilmiyorum..

                  Yorum


                  • #10
                    offff..

                    Yorum


                    • #11
                      hiç ilaç içmek istemiyorum sertralin yaa fena midem bulandı artık..
                      bi de felç yaptığını duyunca kötü oldum..

                      Yorum


                      • #12
                        benmde yarın kontrolüm..bakalım ne dicek doktor..

                        Yorum


                        • #13
                          sertralin öle mutluyumki.. doktor efexoru kesti,10 gün sonra rixperi.
                          bi 10 gün sonrada mirtaronu kesiyor..darısı senin başına..

                          Yorum


                          • #14
                            Orjinal yazı sahibi: nills View Post
                            sertralin öle mutluyumki.. doktor efexoru kesti,10 gün sonra rixperi.
                            bi 10 gün sonrada mirtaronu kesiyor..darısı senin başına..
                            çok sevindim
                            sonuç olarak 20 gün sonra hiç ilaç almayacaksın öyle mi?
                            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

                            Yorum


                            • #15
                              aynen öle iyimser..o kadar zor günler atlattımki..çok ama çook mutluyum..

                              Yorum

                              İşleniyor...
                              X