Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobiden kurtulmanın yolu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Death_
    adlı üyemiz sosyal fobiden kurtulmanın yolu konusunu başlattı

sosyal fobiden kurtulmanın yolu

arkadaşlar bu sosyal fobi denen olaydan kurtulmak için hangi ilaçları kullanıyorsunuz acaba isimlerini yazar mısınız?Ne olduğumu bile bilmiyorum henüz ama sosyal fobik olduğum kesin bugün cuma namazına bile gidemedim bundan kurtulmak için ne yapmalıyım acaba ?

• Phonema
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Death_ View Post
    valla burada okunalı çok oldu sen sanırsam daha batıdasın okunur kulağın ezanda olsun yine gidemedim ya gittiğimde sesler duyuyorum benim hakkımda konuştuklarını duyuyorum ulan camide konuşulurm mu biliyorum öyle bir şey yok ama bir türlü ikna edemiyorum kendimi bu işten nasıl kurtulacağım ya..
    prozac mı bence hemen bırak ilaç kullanma daha iyi hissedersin

Leave a comment:

• Death_
    replied
    kullanıyorum ama bir etkisini görmüyorumki prozac ve risperdal kullanıyorum hemde ağır dozda ama bir faydası yok..

Leave a comment:

• kimene
    replied
    :RpS_thumbsup::RpS_thumbsup::RpS_thumbsup:
    Orjinal yazı sahibi: Death_ View Post
    valla burada okunalı çok oldu sen sanırsam daha batıdasın okunur kulağın ezanda olsun yine gidemedim ya gittiğimde sesler duyuyorum benim hakkımda konuştuklarını duyuyorum ulan camide konuşulurm mu biliyorum öyle bir şey yok ama bir türlü ikna edemiyorum kendimi bu işten nasıl kurtulacağım ya..

Leave a comment:

• Death_
    replied

Leave a comment:

• Phonema
    replied
    doktora gıdebılırsın cekındıgın bırseyler vardır onların uzerıne gıdebılırsın kendını ne kadar sacma olduguna ınandırabılırsın baskada hıcbısey yapamassın

Leave a comment:

• kimene
    replied
    ezan okundu mu hacı ben neden duymadım

Leave a comment:

İşleniyor...
X