Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bana Yardım Edin Arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bana Yardım Edin Arkadaşlar

Merhaba öncelikle,
    Kendimden bahsetmek gerekirse tek çocuğum bundan dolayı üstüme sürekli baskı yapılmasıyla geçmişten bu yana gelen bir el titremesi,toplum içinde istem dışı hareketler (kafamı birden çevirme isteği,stres basması,dişlerimi sıkma vb) olmaya başladı.Ev içerisinde asla bu tür sorunlarım yok.Fakat kapıdan çıktığım zaman kabus başlıyor.El titremesinden dolayı dideral kullanıyorum ve kalp çarpıntımı önledi.Titremem azaldı fakat bu gün farkettim ki terleme,ayaklarda titreme ve bazen üşüme gelmesi beni korkutmaya başladı.Artık dayanamadığım zamanlar gerçekten oluyor.Yolda kafam dik yürüyemiyorum sürekli yere bakıyorum.

Boylu posluyum yakışıklı olarak görülüyorum fakat gel gelelim bende ne varsa herşeyin önüne geçiyor.Kambur yürümeye tanımadığım bir insanla konuşurken zor konuşmaya başlıyorum.Evde kendime söz veriyorum böyle olmayacağım diye fakat herşey yine aynı.Fakat yanımda birisi varsa ortam çok kalabalık değilse bu tür şeyleri gözlemlemiyorum.Ailemede söylemek istemiyorum dideral kullanıyorum diye zaten bu durumdan hoşnut değiller.Genç yaşta ilaç içmeme kötü bakıyorlar.

Bende sosyal fobimi var ? ne yapmalıyım ilacı acaba kendim temin edip kullansam mı ? Bu arada evde cipralex bulunuyor faydası dokunurmu ? kaç mg almalıyım sizce ? üniversite öğrencisiyim.
    Last edited by sheades; 09-10-2012, 05:19 PM.

psikiyatriye gitmen iyi olur bence eğer ailen tepkiliyse haber verme tek başına git
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
    X