Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kurs ve sosyal fobi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kurs ve sosyal fobi

arkadaşlar bir anlık cesaretle kursa yazıldım ama gitmeye cok korkuyorum cesaret verin biraz ne yaparsam rahatlarım biraz :cry:

aynen devam

kursa yazılmakla cok iyi etmişssin sosyalleşmek için iyi bir ortamdır. İlk gün tanısma konusunda falan içinde tereddüt var heralde. Ben ingilizce kursuna katılmıstım ve ilk gün aksam hepsi birbirinden şık on kisi geldi bi görsen kendi çalıstıkları yerlerde müdür şef falanmıs kızlar da erkekler de bi görsen kasılıyolar falan. Herkes bildiği kadarıyla odanın ortasına konulan sandelyeye oturdu ve ing olarak kendisini tanıttı bi beş dakka falan sürüyor. Benim için ne kadar zor olduğunu tahmin edersin ama geçip gitti ve o kasılıp duran insanlarla da zaman içinde samimi oldum ilk günler tabiki zor olcaktır ama üstesinden geleceksin hiç düsünme zaten birinci amaç kurstan faydalanmak. Bu tür seyleri düsünürsen kurstan yeterince faydalanamazsın rahat ol kasıntı insanlar varsa hiç takma onlar da yola geliyor ve alısıyosun arkadas oluyorsun selamlar.

Yorum

sagolun, evet ilk defa bir girişimde bulundum.kurs gitar kursu..aynen dediğin gibi görünmez adam gibi hareket ediyorum ama hocaya geçen ders ile ilgili bir şeyler bile sordum.yanımdaki kızdan kagıt istedim, kötü olan bir tek bendim deftersiz neyse bu ayrıntıydı..

sıralar arka arkaya olmadıgı için sanki herkes bana bakıyor gibi geldi cok rahatsız oldum ama kursa odaklanmaya calısıyorum dedigin gibi.sen başarmışsın onlara durumunu söylemişsin ama ben yapabilecegimi sanmıyorum.cok asık suratlıyım ve içekapanıgım yani ama üzerine gitmeye calısıyorum..dil kursuna gitmeye ben olsam cesaret edemezdim kesin konuşmaların bol oldugu bir ortam olurdu ve cok stres olurdum.zorunlu olmadıkça konuşmuyorum zaten ben..mutlumutsuz bir rahat olabilsem o kabugu kırabilsem zaten sorun kalmayacak.her seferinde başarsam bile yine stres,kalp çarpıntısı yaşıyorum.sosyalleşmeye gelince o konuda hala yetersizim maalesef..

Yorum

İşleniyor...
      X