Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne yapıcağımı bilemiyorum?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ne yapıcağımı bilemiyorum?

kafamı toplayamıyormuşum gibi hissediyorum ne yapacağımı bilemiyorum yıllardır odamda bilgisayarın başında günlerimi geçirmekten başka birşey yapmıyorum bu sene üniversite sınavına gireceğim, hiç çalışmadığım için suçluluk duyuyorum ama lisede bitirene kadar da çok zorlandım her sabah kabus gibi geliyordu üniversite de bunun aynısı gibi devam edeceği için gitmek istemiyorum. odamda bilgisayarın başında mutluyum zaman çabuk geçiyor ama hayatımı böyle geçirirsem pişmanlıklarım daha da artacak.

Hoşgeldin aramıza genç. Senin gibi düşünen buralarda bol miktarda bulunuyor.

Yorum

Kendi lise yıllarımı gördüm sende genç arkadaşım bir fikir veremeyeceğim .. başarılı olamadım ben başka fikri gelenler olsunlar vebal almak istemem

Yorum

Bilgisayardan yavas yavas uzaklasmakla basla ise, sosyal hayatin da kotudur senin o da duzelir o arada.
        Sadece power dugmesine basicaksin.
        Bir tusla iki kus..
        Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
        Mustafa Kemal ATATÜRK
        Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
        kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
        karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jaesuk View Post
          kafamı toplayamıyormuşum gibi hissediyorum ne yapacağımı bilemiyorum yıllardır odamda bilgisayarın başında günlerimi geçirmekten başka birşey yapmıyorum bu sene üniversite sınavına gireceğim, hiç çalışmadığım için suçluluk duyuyorum ama lisede bitirene kadar da çok zorlandım her sabah kabus gibi geliyordu üniversite de bunun aynısı gibi devam edeceği için gitmek istemiyorum. odamda bilgisayarın başında mutluyum zaman çabuk geçiyor ama hayatımı böyle geçirirsem pişmanlıklarım daha da artacak.
          bende 3-4 senedir hep pc başımdayım. böyle rahatım kafam rahat. karışan eden yok. ama gel gör ki sosyal değil ve insanlardan uzağız. olumsuz sonuçlar doğurdu benim için..
          bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

bir ömür gecmez böyle silkin ve kendine gel bilg. dısında sevdiğiniz ne varsa onları keşfet aktif ol işleyen demir ışıldar

Yorum

sıkıntılı bir konu cözümünü bulursan bana da söyle..

Yorum

bende bilgisayar bağımlısıyım,başka hiç birşey belkide tat vermiyo ama herşeyden böyle kaçarak yaşayamayız çünkü insanız illaki diğer insanlara ihtiyacımız var,sosyal varlıklarız sonuçta.Yapacak bişey yok kapatacaksın bilgisayarını dünyaya acısıyla tatlısıyla geri döneceksin çok geç olmadan.

Yorum

Bu şiirine de bayılırım Üstad NFKnın

YAĞIZ AT

İşaret bekliyorum, yağız atım eyerli;
                  Yanarım sorarlarsa ne getirdin değerli?

Arkadaşlar Allah'a götürecek değerli şeyleri biriktirme derdinde olalım. Aslında hayatımızı beş kısımda disipline eden bir emir var. Ona sarılsak ahh birr

Yorum

ben de tüm günümü bilgisayar başında geçiriyorum. gittikçe kendine çekiyor ve iyice yabanileşiyor insan. bilmiyorum okulda başarılı olmak vs. çözüm olur mu. üniversite sınavından önce iyi bir bölüm kazanıyım o zaman kendime güvenim artar, sosyalleşirim diyordum ama ne oldu? istediğim bölümü kazandığım halde her şey aynı hatta daha kötü durumda bence. her ne durumda olursa olsun kendini sevmesi gerekiyor insanın. dediğin gibi bir ömür bilgisayar başında geçmez, geçirtmezler. hayat acımasız kimse senin halini önemsemez. belki de seni senden başka kimse düşünmez.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vlade View Post
                      ben de tüm günümü bilgisayar başında geçiriyorum. gittikçe kendine çekiyor ve iyice yabanileşiyor insan. bilmiyorum okulda başarılı olmak vs. çözüm olur mu. üniversite sınavından önce iyi bir bölüm kazanıyım o zaman kendime güvenim artar, sosyalleşirim diyordum ama ne oldu? istediğim bölümü kazandığım halde her şey aynı hatta daha kötü durumda bence. her ne durumda olursa olsun kendini sevmesi gerekiyor insanın. dediğin gibi bir ömür bilgisayar başında geçmez, geçirtmezler. hayat acımasız kimse senin halini önemsemez. belki de seni senden başka kimse düşünmez.
                      bende üniversitede istediğim bölümü kazanırsam o zaman daha iyiye gidebilir diye düşünüyorum bazen ama öyle olmayacağını biliyorum. artık kimseyle konuşurken sanki gerçek duygularımı anlatmıyorum hiç kendim olamıyorum bu sene ailem dershaneye gitmeme ısrar ediyor ama ben hiç istemiyorum aynı okuldaki gibi olucak sanki kendi kendimi köşeye sıkıştırmış gibi hissediyorum

Yorum

bende üniversitede istediğim bölümü kazanırsam o zaman daha iyiye gidebilir diye düşünüyorum bazen ama öyle olmayacağını biliyorum. artık kimseyle konuşurken sanki gerçek duygularımı anlatmıyorum hiç kendim olamıyorum bu sene ailem dershaneye gitmeme ısrar ediyor ama ben hiç istemiyorum aynı okuldaki gibi olucak sanki kendi kendimi köşeye sıkıştırmış gibi hissediyorum
                        benim durumum seninkinden daha kötü, bende senin gibi sürekli yalnızım ve bilgisayar başındayım ve başımda binbir türlü dert var, bende senin gibi üniversite sınavlarına girdim ama kazanamadım, bir dahaki seneye dersaneye filan gittim, şansımı denedim yine olmadı, 19 yaşına geldim ne yapacağımı artık bende bilmiyorum, büyük ihtimal bu sene mecbur askere gidicem, bakalım orada nasıl idare edicem.......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Edward View Post
                          benim durumum seninkinden daha kötü, bende senin gibi sürekli yalnızım ve bilgisayar başındayım ve başımda binbir türlü dert var, bende senin gibi üniversite sınavlarına girdim ama kazanamadım, bir dahaki seneye dersaneye filan gittim, şansımı denedim yine olmadı, 19 yaşına geldim ne yapacağımı artık bende bilmiyorum, büyük ihtimal bu sene mecbur askere gidicem, bakalım orada nasıl idare edicem.......
                          dershaneye gitmek hiç istemiyorum bir sene daha kabus gibi geçeçek ama başka seçeneğim yok
                          sosyal fobili biri için askerlik gerçekten zor olabilir diğer insanlarla olacağın için yalnız kalmak istediğin de zor olabilir ama belki de zorlanmazsın

Yorum

Üniversite sınavlarına bilgisayar başında da hazırlanabilirsin. Online testler vs..Konu anlatımlı, download edebileceğin üniversite hazırlık kitapları vs...

Üniversite lise gibi değildir, kampüs ortamı vs..daha başkadır. Bir de sevdiğin bir bölümde okursan, daha başka güzel gelir.
                            İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                            Malcolm X

Yorum

İşleniyor...
                            X