Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kadınla Asansörde Kaldım (SF Günlükleri)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ağlasam mı gülsem mi şaşırdım... biz sosyal fobililer yardım eli uzatırız vicdansız değiliz okadarda sosyal fobi böyle telaşlı anlarda unutuluyor...çünkü aradaki mesafeyi perdeyi kaldırmışsın can derdinde olan birine elbetteki yardım edersin... bu senin için bir deneyimdir... çok dar bir alanda sosyal fobinle burun buruna kalmışsın... düşünsene biz sosyal fobililere koca bir şehir bile dar geliyor çoğu zamn sen iyi olma yolundasın emin ol...demekki mümkün olmayan hiç bişey yok ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adamgibiadam View Post
      Ne alaka oldugunu bende anlamadım.Dün başka bir başlıkta paylaşmıştım bugün buraya nasıl gelmiş anlamadım.??
      anladım şimdi
      push push. you. can do it!

Yorum

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim kısacası öyle bir panik halinde ve insanlara yardım etme güdüsüyle ne olduğunu anlayamıyor fobinizi unutuyorsunuz .. kendim için korkmadım ben aksine ölebilirmiyim acaba kurtulurmuyum diye düşündüm çok küçük bir an, ama şunu unutmayın ki sosyal fobikler çok hasssas insanlardır.. kendilerinden çok başkalarını düşünürler.. fobimizin sebeplerinden biride budur ah ah.. bizler kötü değiliz...

Yorum

İşleniyor...
        X