Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fobi mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• fobi mi ?

kesinlikle bende sosyal fobi var evet..doktor ilaç vermişti fakat kaybettim ilacımı ismini unuttum..erkek arkadaşım var ve sözlüyüm..sosyal ortama girdiğimde acaba başkaları ne düşünüyo acaba yakışıomuyuz die kendimi yiyorum.ve sözlümün ailesine karşı çok soğuğum..çekiniyorum konuşamıyorum bir türlü annesine anne babasına baba diyemiyorum..tellefonda sözylüyorum fakat yüzyüze asla..ve sanırım bunlara hazır değilim..

Sosyal fobi böyle birşey, farkında olarak bir adım atılmışsınız zorlayın kendinizi bu düşünclerin gereksiz olduğunu düşünün.

Yorum

Sözlüm var diye zaten konu açmıştın. Tek konu açsaydın keşke. Zamanla düzelir. Çoğu insan zor gelir anne, baba demek, misafirliğe gitmek, güeryüz göstermek, düğün-kalabalık vs. Boşver zamanla hallolur. Sen şimdi bulutlarda, hülyalardasın. Şu an zaten mantıklı düşünemezsin. Bekle ve gör, zamanla herşey yoluan girer. İyi sözlenmeler.
      Orjinal yazı sahibi: serpil-atak View Post
      kesinlikle bende sosyal fobi var evet..doktor ilaç vermişti fakat kaybettim ilacımı ismini unuttum..erkek arkadaşım var ve sözlüyüm..sosyal ortama girdiğimde acaba başkaları ne düşünüyo acaba yakışıomuyuz die kendimi yiyorum.ve sözlümün ailesine karşı çok soğuğum..çekiniyorum konuşamıyorum bir türlü annesine anne babasına baba diyemiyorum..tellefonda sözylüyorum fakat yüzyüze asla..ve sanırım bunlara hazır değilim..

Yorum

İşleniyor...
      X