Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaç tedavim çok iyi gidiyo (paxera)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaç tedavim çok iyi gidiyo (paxera)

selam arkadaşlar.bende aranıza yeni katıldım sosyal fobi olduğumu yeni yani 33 yaşında öğrendim ve böyle bir hastalığın varlığından bile haberim yoktu ben neden böyleyim derdim kendi kendime kişiliğimin böyle olduğunu zannederdim interneti karıştırırken sosyal fobi yazısını tıkladım çünki biyerlerden çare arıyodum allahıma çok şükürki buldum ve bütün belirtilerinin bende olduğunu gördüm ya bu tam beni anlatıyo dedim allah düşmanımın başına vermesin çok kötü yaa ..hemen bir psikiyatriye gitmeye kkarar verdim sosyal fobi ve depresyon artı kansızlık tahmin edin artık ne haldeydim beni ancak siz anlaya bilirsiniz arkadaşlar aynı derdi çekiyoruz .doktorum çok ama çok iyi paxera kullanıyorum süperim ya ilk önce paxil 10 mg yarım olarak başlattı sonra paxera 20 yine yarım şu anda 30 mg kullanıyorum tedavimin 7. ayı çok iyiyim mutluyum insanları seviyorum insanlar beni çok seviyo kendime güveniyorum kararlıyım azimliyim dincim enerji doluyum yeniden doğmuş gibiyim işte hayat buymuş meğer diyorum allah cümlemize acil şifalar versin unutmayın o bizim yanımızda sizde iyi olacaksanız

Sizin adınıza çok sevindim.. tedavinize güvendiğiniz için , aksatmadığınız için , bu konuda disiplinli olduğunuz için, böylesi bir gelişmenin olmasıda normal.İlacı bırakma aşamasında da aynı şekilde dr danışıp, aynı disiplin içinde davranırsanız...kim tutar siziiii...gerçekten çok sevindim..

Sağlık dolu günler..

Yorum

söyledikleriniz beni bir kat daha mutlu etti çok teşekkür ederim sizede sağlık dolu günler :P

Yorum

sızı tebrık edıyorum ya doktorum bana da paxera verdı ama yanındada zyprexa da verdı ben bı baslayıp bı bıraktım su anda yıne almayı dusunuyorum hastalıgım eskısı gıbı degıl aslında baya duzelme var bendede bakalım devam edelım ne olacak ...

Yorum

))) çok teşekkür ederim bence tedavinizi kendi isteğinize göre bırakmayın doktorunuza gidin ve tedavinizi tamamlayın ozaman herşey dahada güzel olacak geçmiş olsun kendinize iyi davranın ))) :P

Yorum

golden sevindim bu güzel habere
            herşey gönlünce olsun iyi geceler
            <div>ALMA BENİ KARŞINA,,KAN KARIŞIR GOZYASINA</div><br />

Yorum

günaydın)))))

selam sevindiğinize bende çok sevindim teşekkürler darısı sizin ve herkesin başına

Yorum

çok iyi olmana sevindim bende yarın bir doktora gidicem bakalım bana ne diyecekler

Yorum

Hoşgeldiniz öncelikle,üyeliğiniz hayırlı olsun..

Burda böyle güzel haberler okumak gerçekten çok güzel...Sizi takdir etmek gerek..İnşallah daha güzel sonuçlara ulaşırsınız ve eski sağlıklı günlerinize bir an önce kavuşursunuz..

Uyarma gereksinimi hissediyorum,doktorunuzdan mutlaka tembihlisinizdir ama..İlaçlarınızı,iyi hissediyorum ,iyi oldum şeklinde düşünerek asla bırakmayınız..Çünkü tedavinin sonlanabilmesi için belli bir süre aşımına ihtiyaç duyulmaktadır,bu süre aşımı da sadece doktorunuz tarafından belirlenilir ve tedaviniz de bu süre zarfında şekillenir..

Allah yar ve yardımcnız olsun,geçmiş olsn,sağlıklı günler diliyorum..
                  Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

öncelikle geçmiş olsun ve hoş geldiniz. güzel haberler yazan birileri olması hepimize umut ışığı oluyor. ben şuna inanıyorum: bir insan bedeni hasta olduğu halde beyni sağlamsa, hayat çekiliyor. oysa bir insanın bedeni ne kadar sağlıklı olursa olsun beyni hasta ise hayat çekilmiyor. o yüzden en önemli şey ruh sağlığı. çünkü biz bu hayata mutlu olmaya geliyoruz.
                    ben de bir paxera 20mg kullanıcısı olarak söylemeliyim ki fobilerim azaldı, artık sokakta insanlar bana gülüyorlarmış gibi hissetmiyorum, spiritüel takıntılarım da azaldı. buna elbette doğru düzgün ilaca devam etmenin ve doktoru dinlemenin çok büyük faydası var. özellikle görüyorum, burada herkes "ay sıkıldım ilacı kestim, ay midem bulandı iki katına çıkardım" gibi kendi çapında doz ayarlaması yapıyor sonra da ilaçlar saçmalık deyip hastalığına kaldığı yerden devam ediyor. lütfen doktorunuzu dinleyin arkadaşlar!!!

Yorum

Re: ilaç tedavim çok iyi gidiyo (paxera)

Orjinal yazı sahibi: golden76
                      selam arkadaşlar.bende aranıza yeni katıldım sosyal fobi olduğumu yeni yani 33 yaşında öğrendim ve böyle bir hastalığın varlığından bile haberim yoktu ben neden böyleyim derdim kendi kendime kişiliğimin böyle olduğunu zannederdim interneti karıştırırken sosyal fobi yazısını tıkladım çünki biyerlerden çare arıyodum allahıma çok şükürki buldum ve bütün belirtilerinin bende olduğunu gördüm ya bu tam beni anlatıyo dedim allah düşmanımın başına vermesin çok kötü yaa ..hemen bir psikiyatriye gitmeye kkarar verdim sosyal fobi ve depresyon artı kansızlık tahmin edin artık ne haldeydim beni ancak siz anlaya bilirsiniz arkadaşlar aynı derdi çekiyoruz .doktorum çok ama çok iyi paxera kullanıyorum süperim ya ilk önce paxil 10 mg yarım olarak başlattı sonra paxera 20 yine yarım şu anda 30 mg kullanıyorum tedavimin 7. ayı çok iyiyim mutluyum insanları seviyorum insanlar beni çok seviyo kendime güveniyorum kararlıyım azimliyim dincim enerji doluyum yeniden doğmuş gibiyim işte hayat buymuş meğer diyorum allah cümlemize acil şifalar versin unutmayın o bizim yanımızda sizde iyi olacaksanız
                      çok geçmiş olsun iyi olmanıza çok sevindim işte ilacın etkisi ve sizin başarınız

Yorum

İşleniyor...
                      X