Duyuru

Collapse
No announcement yet.

10 Mayıs 2009 Buluşması İzlenimleri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 10 Mayıs 2009 Buluşması İzlenimleri

Bugün Kadıköy de buluştuk iyi ki buluşmaya gitmişim diyorum. Bu kadar keyifli bir gün geçiriceğimi hiç tahmin etmemiştim.
    Buluşmayı Kadıköy iskelesinin olduğu yerde gerçekleştirdik daha sonra yakınlarda deniz manzaralı güzel bir çay bahçesinde oturduk. Neredeyse her konuda sohbet ettik tabi sf hakkında da sohbetlerimiz oldu.
    Akşam olunca da ben guruptan ayrıldım ve Avrupa yakasına vapurla geçtim. Daha önce boğazı vapurla pek fazla geçmemiştim o yüzden ayrıca bu yolculuktan da buuyk keyif aldım. Artık Avrupa yakasından Anadolu ya nezaman geçersem deniz yolunu tercih ederim herhalde neyse bulumayla ilgili bir çok fotograf çektim bu fotoğrafları yayınlıyorum
    Not: arkadaşlardan izin alınmıştır.

solda ki benim dayıoğlu :lol:

Yorum

e eeee kımmiş bunlar niklerını de bari

Yorum

Tebrik ederim.

Görünmezadam,

Bu buluşmayı nasıl olupta akıl ettiğinizi bilmiyorum, fakat hepinizi içten tebrik ederim.

SF’den kurtulmuş olanlar haricinde SF’li kişilerin buluşmalardan kaçınacağını bilmekteydim.
        Aranızda SF’si devam edenleriniz varmı,
        hepinizde bu sitenin üyelerimisiniz,
        üye olanların nik adları soldan sağa nedir?
        Bildirirseniz bende kendimi bu toplantıya iştirak ederek sizlerle tanışmış gibi hissedeceğimden
        moralim yükselecek ve memnun olacağım. Tabii sizlerce bir mahsuru yoksa.

Tekrar tebrik ederim, U34
        Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

Re: Tebrik ederim.

Orjinal yazı sahibi: Umut34
          Görünmezadam,

Bu buluşmayı nasıl olupta akıl ettiğinizi bilmiyorum, fakat hepinizi içten tebrik ederim.

SF’den kurtulmuş olanlar haricinde SF’li kişilerin buluşmalardan kaçınacağını bilmekteydim.
          Aranızda SF’si devam edenleriniz varmı,
          hepinizde bu sitenin üyelerimisiniz,
          üye olanların nik adları soldan sağa nedir?
          Bildirirseniz bende kendimi bu toplantıya iştirak ederek sizlerle tanışmış gibi hissedeceğimden
          moralim yükselecek ve memnun olacağım. Tabii sizlerce bir mahsuru yoksa.

Tekrar tebrik ederim, U34

siz çok iyi bir insansınız..

Yorum

Buluşmanın ilginç tesaduflerinden biriside bulsumaya gelenlerden birini tanıyor olmamdı geçen sene web tasarımı kursuna birlikte gitmiştik.

Yorum

aslında ne dusunuyorum biliyormusunuz belkide iyki sf liyiz cünkü böyle bulusmaya gitmenin benim içi güzel tarafı kimle tanışıcagınızı bilmemek ve ilk defa görüceginiz insanlar olması bu merakı artrıyor. bence tanıdıgın birileriyle bulusmaktan hiç görmedigini birileriyle bulusmak ap ayrı bir şey.
              bu arada beyaz pantolonlu olan benim yada güneş gözlügü boynunda olan.

umut34: hepsi bu sitenin uyeleri degil bir kaçı evet ama zaten bu bulusmayı duzenleyen başka bir site bende bu bulusmayı tavannannadan ögrendim o soyledi bana. aslında bu bulusmaya gelenlerin bazılarının aynı zamanda bu sitede uyelikleri var.

Yorum

İyi yapmışsınız.Bunu haftada bir yapabilirsiniz aslında.Bir dahakine balona binmeyide unutmayınSana da fotoğraf için iyi malzeme çıkar

Yorum

ilk resimde soldan *. benim.. resimler için görünmezadama teşekkürler

Yorum

Muhtemelen ben katılamam ama hatta aklıma bir şey geldi.Tatil turları var, 3 gece 4 gün vs marmaris bodrum taraflarına.Yol, vs yedikleriniz dışında her şey ücrete dahil ve ortalama 200-250 tl'ye geliyor.Zamanı olan ve elbette daha iyi hissedecek olan arkadaşlar için çok iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum

görünmez adam... fotoğrafına bakınca senin sf li olduğunu tahmin etmem zorlaşıyor... iç dünyamız sanırım dışa fazla yansımıyor...

arkadaşların hepsi sf li mi ?

Yorum

Anlamadığım; 24 mesajı, 50 mesajı olan arkadaşlar neye ve nasıl güvenerek bu tür bir buluşmayı kabul etmeşler..

Tebrek ederim gerçekten iyi cesaret.!

Yorum

Re:

Orjinal yazı sahibi: sizoid
                          Anlamadığım; 24 mesajı, 50 mesajı olan arkadaşlar neye ve nasıl güvenerek bu tür bir buluşmayı kabul etmeşler..

Tebrik ederim gerçekten iyi cesaret.!
                          bu forum harici forumlarda da birlikte paylaşımları olmuş... ondan yakınlık oluşmuştur....

Yorum

NEDEN BULUŞULUYOR BU İŞTE BİT YENİĞİ VAR?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: therapy25
                              görünmez adam... fotoğrafına bakınca senin sf li olduğunu tahmin etmem zorlaşıyor... iç dünyamız sanırım dışa fazla yansımıyor...

arkadaşların hepsi sf li mi ?
                              evet hepsi sf li. en fobiği benim gerçi.. :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X