Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yoğun kaygı anında xanax işe yarıyor mu??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yoğun kaygı anında xanax işe yarıyor mu??

selamlar arkadaşlarım.
    ben 5-6 yıldır anksiyete problemliyim) ve bu süredir paxil veya paxera kullanıyorum. genelde anksiyetem çok yoğun değil yani günlük yaşamımda paxera 20 mg kullandığım için hiç bir problem yok ama bazenleri çok kaygı verici durum olduğunda,aşırı stres altında kaldığımda veya buna benzer durumda malum kaygı bozukluğu ziyaret eder beni. bildiğimiz ateş basması,mide bulantısı,baş dönmesi inanılmaz iç sıkıntısı vs vs. o zaman benim için tek yapmam gereken şey daima eve gidip tek başıma uzanıp ışığı kapatıp hayal kurmak oluyor geçene kadar)
    xanax ın bu durumda aniden çıkan kaygı bozukluğunda yatıştırıcı etkisi var mıdır?

birde ayrıca bu çok öenmli ne zaman yeni bir iş görüşmesi olsa( arada sırada) kabul edildiğimde yeni sosyal ortama girme kaygısı da fena yapıyor beni
    THE FORCE BE WİTH YOU !!!

doktorun paxilin yanında kaygı giderici vermedimi? vermediyse atak sırasında rahatlatması için yazmasını isteyebilirsin. bu xanaxta olur başka bi ilaçta. genelde anksiyeten yoksa ve zaman zaman atak şeklinde geliyosa eğer bence anı kurtarmak adına doktora danışarak kullanabilirsin. bende uzun süre kullanmıştım ama bırakmasındada bi sorun yaşamadım.
    HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

xanax işe yarar

Yorum

ben kullanıyom. ama dr yazdırmak sıkıntı...

Yorum

tamam teşekkürler
          THE FORCE BE WİTH YOU !!!

Yorum

Söyle söyleyim.. anksiyete boyuntun nedir bilmiyorum. fakat ben ilk başlarda kullandım baya.ataklar geldiğinde çok güzel rahatlatıyor. fakat su anda hiç kullanmıyrum yada bi sıkıntı olursa çeyrek alıyrum. bilişsel terapiye gidiyorum. ve ilaç o neden ile kullanmıyorum. gelen anksiyetelerde düşünce siztemi ile rahatlamaya çalışıyrum.. ama çok ama çok sıkışır isem gene içerim xanax.. antidepresan içmekten iyi diye düşünüyrum. çünkü antdepresanlar hastalığı tetikliyor ve seni uyuşuk beyinsiz bi insan yapıyor.. ama mecbur kalır isem kullanırırm fakay ilk tercihim terapi ve xanax

Yorum

bende uç noktada anksiyete vardı günde 1 buçuk zanax vermesine rağmen zerre faydasını görmedim, doktorumla konuşunca rahatlayabildm sadece
              Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
              Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

İşleniyor...
              X