Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar ve tecrübeleriniz.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhabalar ve tecrübeleriniz.

Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum. 31 yaşındayım ve 2005 yılında yaygın kaygı bozukluğu tanısı konulmuştu. İlaç tedavisine başlamadım, hiç kullanmadım.

Kendimden başka hiç ykb'li arkadaşlara tanışmadım.Umarım bu site bir vesile olur.

Sıkıntılarımı uzun uzun anlatmayacağım, sanırım bu forumdaki sizlerde biliyorsunuz. Kendi başıma çeşitli yöntemlerle mücadele etmeye çalıştığım bu rahatsızlıkla sanırım artık başa çıkamaz hale geldim.Krizlerim çok arttı. 2 gün iyi 5 gün kötüyüm. Çok miktarlarda alkol ve sigara tüketiyorum.

Istanbul Anadolu yakasındayım, bir psikolog ile görüşürsem terapinin işe yarayıp yaramayacağını bilemiyorum, yoksa direk psikiyatriste gidip ilaç tedavisine başlamam lazım bilemiyorum.

Tecrübeleriniz ile yardımcı olursanız sevinirim.

Tekrar merhabalar.

meraba hoşgeldin.öncelikle geçmiş olsun kardeş.hiç vakit kaybetmeden uzmana git.ilaçsız olurmu bilemem.illa ilaç kullanmıycam diyosan ilk önce psikoloğa git zaten o seni yönlendirir.

Yorum

bence anksiyete bozukluğunda ilacın yanında bilişsel -davranışsal terapi birlikte olmalı...sadece ilaç yeterli değil..

Yorum

İşleniyor...
      X