Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyeniz geldiğinde neler yaşıyorsunuz ve nasıl geçiyor, ne kadar sürüyor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• anksiyeniz geldiğinde neler yaşıyorsunuz ve nasıl geçiyor, ne kadar sürüyor?

başlık tamamen soruyu içermiş cevapları görelim . bendeniz yeni üye

Bu ilacı kullanan bi arkadasım vardı. Meraktan bi kere atmıstım robottan bi farkım yoktu hic unutmam.
    Devlet, bütün soğuk canavarların en soğuk olanıdır. Yalan söyleyişi de buz gibidir ve şu yalan dökülür dudaklarından: ''Ben Devletim Halkın Ta Kendisiyim''. -Nietzsche

Yorum

Tam hatırlamıyorum ama dozajının düşük oldugunu sanmıorum; bipolar bozukluk+epilepsi vardı kendisinde. Bu dünyadan değildi kısacası
      Devlet, bütün soğuk canavarların en soğuk olanıdır. Yalan söyleyişi de buz gibidir ve şu yalan dökülür dudaklarından: ''Ben Devletim Halkın Ta Kendisiyim''. -Nietzsche

Yorum

Orjinal yazı sahibi: patient
        bebek ağlamasından nefret ediyorum , uykum kaçtı acayip sinirliyim :102: anksiyete tavan yaptı yani
        Evde bebek mi var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: patient
          yok yan duvardan geliyor , komşuda bebek demekki
          benmde üst katımdan gelir genelde bebek sesi değil gecenn 3 ünde tv sesi çıldırırım sora kalkıp bi sigara yakıp tekrar uyurum en iyi saknleştiricim

Yorum

benimde en iyi sakinleştiricim sigaradır ama günde 1,5 pakete çıktı artık,anksiyete arttıkça sigara artıyo maalesef
            içindeki öküz e oha de.

Yorum

anksiyeteden deil yalnız benimkisi ya da herhangi bi sorundan. sadce bagımlıyım konu dağılsın istemem bu arada

Yorum

Prozac kullanıyorum iyiyim şu an önceden yatakdan fırlatacak kadar çok aksiyete oluyordu. Düşüncelerim kabusa dönüşüyordu hayatı olumsuz görmem biraz düzeldi diyebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sorun
                  evet ama etkisi kısa sürüyor zaten. yani sadece gerektiğinde alırsan. bir de dozajları var. benimki hafif.
                  xanax kullanıyorsan kendi kendini tatmin problemi yaşıyorsundur.Yan etkiler yüzünden bu ilaçların teskin edici etkilerinden yararlanamıyorum.

Yorum

yalnız kalmaya calışıyorum anksiyete tutarsa.

Yorum

Kafam bir mengeneyle sabitlenip, göz kapaklarım açık kalacak bir şekilde alnıma bantlanmış ve bir sandalyeye sıkı sıkı bağlanmışım...ve bir metre uzağımdaki TVden bana hayatımı izletiyorlar, ardından "kafamda kurguladığım, yaşamak istediğim ama sadece geceleri hayal olarak zihnimde var olan" bazen gerçeklikle karıştırdığım o pembe hayatı izletiyorlar... o hayatta çok mutluyum, huzurluyum, sakin ve dinginim... biraz rahatlar gibi oluyorum ama gerçekleri kaldığı yerden izletmeye devam ediyorlar...işin garibi ne biliyor musun? gelecekten de görüntüler var, en çok da onları izlemek zor oluyor!
                      GEÇMİŞ, ÖNSÖZDÜR.

Yorum

anksiyetenin geldiğini zaten anlıyorsun, göğsündeki ağrı, çarpıntıların, vücudunun yavaş yavaş uyuşması, ateşinin çıkması, midedeki hafif bulantı.. bunları hissetmeye başladığım an, bu sıkıntının en yoğun halini yaşamaktan deli gibi korktuğum için, zaten bu korku yüzünden o halde olduğum için beklemeden atarax içiyorum. son zamanlarda günün her anında bunları yaşadığım için birşey yapamıyorum ama atarax bana iyi geliyor. kimyasal olduğu için, düzensiz kullandığım içinde bazı sorunlar yaratabileceğini düşündüm ve Alora isimli bir sakinleştirici aldım tamamen bitkisel. bir de onu deneyeceğim..
                        Dün sabaha karşı kendimle konuştum. Ben hep kendime çıkan bir yokuştum. Yokuşun başında bir düşman vardı. Onu vurmaya gittim ve kendimle vuruştum.

Yorum

Genelde evham çok oluyor bende , araç kullanırken bile 90 km yi geçtimmi hemen bir kaza senaryosu kuruyorum kafamda , takla atıp arabada sıkışıyorum , itfaiye beni kurtarmaya çalışıyo falan bunlar gözümde , beynimde canlanıyor . Sonra tabiki derin nefes alıp 5 saniye tutuyorum falan bir süre tekrar ediyorum , su içiyorum , bu düşüncelerin hastalığımdan kaynaklandığını aslında komik düşünceler olduğunu geçiriyorum içimden , sonra müzik açıyorum müziğe eşlik ediyorum öyle yani = )

Yorum

İşleniyor...
                          X