Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ruyalarla gerceklerin karistirilmasi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ruyalarla gerceklerin karistirilmasi

arkadaslar anksiyete ve depresyon hastasiyim.yaptigim hicbirseyden zevk alamadigim icin surekli uyuyorum denilebilir.ve bazen ruya ile gercekleri karistiriyorum.izellikle gercekci gordugum ruyalarda oluyor bu durum ve gercekten berbat bisey.ornegin ruyamda ilacimi iciyorum ve gercekte ictigimi saniyorum.ya da icip icmedigimden emin olamiyorum.ruyamda doktorumdan randevu aliyorum daha sonra gercekten mi aldim yoksa ruyamda mi almistim diye supheye dusuyorum.cok zor bir durum yasayablar varsa lutfen yardimci olsun. tehlikeli olmaya basladi.bu tarz bircok ornekle karsi karsiyayim.

benim harekete bagli sorunlarim olusmadi bugune dek ama dedigim gibi yaptigim birseyi ruyada mi yoksa gercektemi yaptigimi bazen ayirt edemiyorum.berbat birsey

Yorum

Rüya ile gerçeği karıştıranlarda psikotik rahatsızlıklarda olabiliyor. Hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

Yorum

citoles ve xanaxla basladim.etki etmedi daha sonra venegis ve remeronla devam ettim.su an gunde toplam 1 mg xanax 150 mg venegis ve 30 mg remeron aliyorum.

Yorum

........................
          Last edited by stolz; 22-08-2013, 09:15 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
            Aynı şeyi bende yaşadım ama benimki şizofreniden kaynaklıydı. Tedavi olmaya başlayınca geçti.
            yapmaa! bundan cok supheleniyorum.aklim cok karisik.ve hersey bitmis gibi geliyor bazen.ailemden bile kacar oldum.basit bir vaka zannediyorlar hicbirseyi aciklayamiorum.anlayis beklemem de yanlis olur cunku kendimi bu noktaya getiren benim secimlerim oldu.evde bir firtina oncesi sessizlik hakim.cok kotu gunler yakin gibi geliyor.umarim yaniliyorumdur.

Yorum

İşleniyor...
            X