Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acaba anksiyete mi? lütfen yardim edin..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acaba anksiyete mi? lütfen yardim edin..

Oncelikle siteye yeni katilmis biri olarak herkese acil şifalar diliyorum yasin 25. 2haftadir sag kolumda seyirme basladi 5-6 gün sonra norolojiye gittim kan tahlili yapildi temiz cikti o günün aksami ayaklarimda seyirmeler başladı netten arastirdigimda anksiyete adli psikolojik rahatsizlikla karsi karsiya kaldim ilk önce bu seyirmeler vukuu bulduğunda tümör als vs gibi hastaliklarami yakalandim acaba diye içimde korku vardi devamli bunların tribindeydim yani kisacasi bendemi anksiyete bozukluğu oldum 1ay öncesinde de dini videolar izledim bir sure yok cehennemdir cennettir bunların etkisi varmidir kisacasi bana yardim edebilirsiniz yada destek olursaniz dua ederim iyi forumlar

Orjinal yazı sahibi: nakur View Post
    Oncelikle siteye yeni katilmis biri olarak herkese acil şifalar diliyorum yasin 25. 2haftadir sag kolumda seyirme basladi 5-6 gün sonra norolojiye gittim kan tahlili yapildi temiz cikti o günün aksami ayaklarimda seyirmeler başladı netten arastirdigimda anksiyete adli psikolojik rahatsizlikla karsi karsiya kaldim ilk önce bu seyirmeler vukuu bulduğunda tümör als vs gibi hastaliklarami yakalandim acaba diye içimde korku vardi devamli bunların tribindeydim yani kisacasi bendemi anksiyete bozukluğu oldum 1ay öncesinde de dini videolar izledim bir sure yok cehennemdir cennettir bunların etkisi varmidir kisacasi bana yardim edebilirsiniz yada destek olursaniz dua ederim iyi forumlar
    oncelikle gecmis olsun.doktor bisey yok demis tahlileriniz temiz cikmis biseyiniz olmadigina inanin.kendinize fazla odaklanmayin.en guzeli bir uzmandan yardim almalisiniz.

Yorum

Hocam aynı dert bende de var . Emin ol dini videolarda cennet cehennem olaylarının dibine daldığın için kaygı seviyen artmış. Bu da vucudu stresse sokmuş ve sende seyirmeler başlayınca onalara takınca barutun üstüne bir kibrit çakmışsın . Yani demem o ki tümor als vs benimde en büyük korkum o yüzden bu seyirmelere ben çok taktım. Ama şöyle bir olay da var sen anksiyete hastası değilsin bana göre çünkü bunu ilk defa yaşıyorsan sana tavsiyem internetten hastalık araştırma. Vucudun verdiği tepkileri stresse yorgunluğa yor ki kafan daha rahat olsun.

Yorum

Sanirim bu konuda en tecrubeliniz olarak biseyler yazmak isterim bak guzel arkadasim senin yasadiklarinin milyon katini yasadim ve hala yasiyorum seyirme kiramp ellerde basi hissi vs inan kafayi yemek uzereyimm benim 5 yil oldu ve seyirmedik bi yerim kalmadi ve 5 yildir konyada noroloji doktorlarini en az 10 kere gitmisimdir bisey cikmadi insallahda cikmaz sana tecrebilerimden birsey soyleyim 1, asla internette arastirma yapma lonchtan kardesimin dedigi gibi 2, kafana taktiklarini kimseyle paylasma kimse seni anlamaz cok kafana takilirsa guc testi yap kavanoz kapagi ac sinav cek adim adim yuru tek ayak ustunde dur yok ben doktora gitcem dersende inanki hic cekinme gucun varsa git ben gittikce rahatliyorum sana cok gecmis olsun srmak istedigin bisey olursa ozelimden de yazabilirsin acil sifalar

Yorum

İşleniyor...
        X