Duyuru

Collapse
No announcement yet.

panik ataktan kurtulcakmıyım....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• panik ataktan kurtulcakmıyım....

arkadaşlar ben 2 senedir anksiyete bozukluğu tedavisi görüyorum ve 1.5 senedir paxera 20mg kullanıyodum tam iyileştim derken tam ilacı bırakmak isterken kabusum geri döndü ilacı kullandığım süre içinde ataklar geçiriyodum ama normale dönüyodum dr ilacıma devam etmemi söylüyodu ama son 2 ay da ataklar arttı ve dr devam dedi ve 1 hafta önce şiddetli bi atak geçirdim ve gözümü acilde açtım sabah herşey sanki 2 sene öncesine gitmişti içimde yine o aynı sıkıntı bi yabancılaşma hissi ve korku vardı heryerim kasılıyodu ilk günkü gibi şuan yazrken bile konsantrem o kadar dağınıkki çok kötüyüm ve yapayalnızım neden tekrar baş gösterdi bbu illet neden son günlerde aşırı stres yaşadım omu tetikledi bilmiyorum ama bugün dr gittim ilacımın dozajını 30mg yükseltti ve akşamları içmem için kepilept verdi nedir bu kepilept içmek istemiyorum uyuşmak mayışmak istemiyorum arkadaşlar ama şuandada okadar tedirgin ve korku içindeyimki, anlatamam çenem kasılmaktan ağrıdı ve 4gündür yemek yiyemiyorum daha önce böyle bişi yaşayan varmı yani tedavi sırasında tekrar aynı şeyleri yaşayan varmı bana yardımcı olun bu seferki geçmicekmiş gibi bi hisse kapıldım birde bana tavsiye edeceğiniz iyi bir psikterapist veya psikiyatr varmı neyimvar neyimyok kullancam bu beladan kurtulmak için:43:

Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım. Öncelikle iyileşebileceğine inanman lazım, ilaç, doktor sana bir yere kadar yardım edebilir ama sonuçta iş sende biter. Ben 9 seneye yakın çektim bu hastalığı ama 2 senedir çok iyiyim yani iyileştim. Bu hastalıkta tek iyileşen kişi de ben değilim, ben iyileştiğime göre sen neden iyileşemeyesin. Bu arada doktor değiştirmekle çözülecek bir mevzu değil bu, başka doktora gidersin o da sana ya aynı ilaca devam et der ya da farklı bir ilaç yazar. Herşey sende biter arkadaşım, doktorun söylediklerine uymanı tavsiye ederim, yanlız değilsin tekrardan geçmiş olsun
    Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

Anksiyete bozukluğu ve panik atak hastalıklarının %100 tedavisini buldum! Bana keremsamet@gmail.com adresimden ulaşabilirsiniz. Ben doktor değilim. Sadece tedavi yöntemini ve doktoru size paylaşabilirim. Dileyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Hastalık ciddi bir konudur. Ve şakaya gelmez. Üstelik tedavi yöntemi %100 ücretsiz! Bu yazıyı okuyorsanız hayata yeniden başlamak üzeresiniz demektir. Sağlıklı günler dilerim..

Yorum

Birakin bu isleri,%100 bedava bir sey ben daha gormedim hayatimda!!Para yerine ruhumuzu isteyen seytanlara benziyorsunuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Paroksetin View Post
          Birakin bu isleri,0 bedava bir sey ben daha gormedim hayatimda!!Para yerine ruhumuzu isteyen seytanlara benziyorsunuz
          aynen katılıyorum .
          ve buradan paroksetin arkadaşıma teşekkür ediyorum .
          bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

İşleniyor...
          X