Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paniği yendim...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paniği yendim...

herkese merhabalar.3 yıldır panik atak hastasıyım.ilaçlarla ve kendi çabamlada büyük bi kademe atlattım.en azından arada bir geliyo ve eskisi gibi hayatımı engellemiyo.günlük işlerimi yapabiliyorum.panik ataklı hastaları beklerim ve elimden geldiğince bilgi verebilirim. polite_85@hotmail.com

çok sevindim sizin adınıza umarım daimi olur 13 yıldır bu hastalığı yaşayan gel gitleri ile mücadele eden biri olarak çok sevindim sizin adınıza ...

Yorum

Merhaba , ne güzel bir gelişme
      Bu güzel gelişmeyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
      ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
      ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
      уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

Ne güzel çok sevindim memolee başkalarına da yardım etmek istemen çok güzel.
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

panik ataklılar hassas insanlardır iyimser yardımseverdir.. herkese teşekkürler.....

Yorum

çok sevindim gerçekten, dert gezmiş, derman peşinden gezmiş derdi annem, umarım herkes birgün dertlerinden kurtulduğu günü görür.
            ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

tebriklerrrr... şahanee..Böyle güzel haberler duymak insana moral veriyor.. Allahh banada nasip eder insallaaahhhhhh

Yorum

Orjinal yazı sahibi: e_can View Post
                çok sevindim gerçekten, dert gezmiş, derman peşinden gezmiş derdi annem, umarım herkes birgün dertlerinden kurtulduğu günü görür.
                annenize buradan selamlar ..
                ne güzel cümle imiş bu ...

ayrıca sizide tebrik ederim ...darısı benim gibi panşik ataklılara ...
                bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

İşleniyor...
                X