Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Biri yardimci olabilir mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Biri yardimci olabilir mi?

Anafranil kulkaniyorum acaba yan etkisi olan kabizlik ne zaman gecer

Ben kullanmıyorum ama recetesinde yan etkilerinin hafif ve geçici olduğu yazıyor. Haşlanmış patatesten yapılmış patates püresi ye her gün. Kabızlığa iyi geldiği yazıyor. Birde Tam buğday ekmeği ye.

Yorum

Geçmez malesef bunun için kayısı yersen rahatlatır seni veya forumlardan araştır neler yiyip içedileceğini.Birde kaç mg kullanıyorsun

Yorum

Kabızlık için bitkisel gıdaları araştırıp kullanabilirsin. Son çare bi aile hekimine git, kabızım de ama verdikleri ilaçlarda çok fena bozuyor insanın içini. Öncelikle bitkiseli bir dene...

Yorum

Kara halileyi şişene kadar fırında kavur.toz haline getir.su ile tepeleme tatlı kaşığı yut. sancısız güzel isal yapar. Keten tohumu yağı da işe yarayabilir.

Yorum

75 mg kullaniyorum acaba uc dort gunde bir mushil ilaci icsek nasil olur yani bu kabizlik yan etkisi gecene kadar

Yorum

Deadport

Doktoruna danışmadan ilaç kullanmanı tavsiye etmiyorum. Bir doktoruna danış. Sorununu anlat. Zorlandığını söyle. Bakalım ne diyecek.

Yorum

anafranili 8 yıldır kullanıyorum sık sık keser tekrar başlarım ancak fazla uzun süreceğini düşünmüyorum büyük sıkıntı veren yan etkileri ise yalnızca dozu azaltınca geçer ve 75 mg tüm yan etkilerini ortaya döktüğü bir miktar

Yorum

bende eskiden ilaçlarıma başladığım zaman kabızlık çekmiştim. ilaçlara bünye alıştığı zaman geçiyor kabızlık.tabi bu süre 1-2 ay sürebilir bazen....
                  Batık Bir Gemi Tekrar Yüzdürülebilir Mi?

Yorum

İşleniyor...
                  X