Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim..?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yardımcı olabilirseniz sevinirim..?

Merhaba arkadaşlar.Benim öğrenmek istediğim panik atak olan bir insanın şiddetli depresyon sonucu bipolar hastası olması veya okb hastası olması veya bunların birkaçtanesini yaşaması mümkün mü..?Yani panik atak bir hasta okb hastasıda olabilirmi veya panik atakken bipolar hastalığınıda yaşayabilirmi..?
    Bukonuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum..Hepinize şimdiden teşekkürler...

sen bunları merak etmeye devam edersen hepsi olursun.kaşınmaki allahta seni kaşımasın.hastalık oluşmadan şu olur muyum bu muyum diye düşünmek vakit kaybıdır.

Yorum

Sevgili dert arkadaşım lütfen biraz daha terbiyeli olurmusun..Ben 5 senedir panik atak illetiyle zaten boğuşuyorum..Panik atağın her illetiyle zaten boğuşuyorumda halen.Sadece son zamanlardaki panik atak nöbetlerimdeki değişimden dolayı sitede böyle bir konu açtım,bilgisi olanlara danışmak için..Kaşınmak nedemek bence biraz daha ciddi olursan sevinirim..Lütfen seviyeyi buşekilde düşürme...Polemil yapmaya hiç niyetim yok lütfen...

Yorum

Re: Yardımcı olabilirseniz sevinirim..?

Orjinal yazı sahibi: acme
        Merhaba arkadaşlar.Benim öğrenmek istediğim panik atak olan bir insanın şiddetli depresyon sonucu bipolar hastası olması veya okb hastası olması veya bunların birkaçtanesini yaşaması mümkün mü..?Yani panik atak bir hasta okb hastasıda olabilirmi veya panik atakken bipolar hastalığınıda yaşayabilirmi..?
        Bukonuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum..Hepinize şimdiden teşekkürler...
        Öncelikle bir panik atak hastası, aynı zamanda bir okb ya da aynı zamanda bir bipolar hastası olabilir.

Fakat panik atak yüzünden insan okb ya da bipolar olmaz.Ancak okb yüzünden panik atak olabilir.Bunlar farklı şeylerdir.Dediklerimi iyi anlamaya çalış acme.Bende zamanında bu konulara çok takılmıştım.

Kesinlikle panik atak yüzünden okb ya da bipolar olamazsın.

Yorum

peki özür dilerim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
            sen bunları merak etmeye devam edersen hepsi olursun.kaşınmaki allahta seni kaşımasın.hastalık oluşmadan şu olur muyum bu muyum diye düşünmek vakit kaybıdır.
            Hastalık olur muyum diye düşünmek bir vakit kaybı değil, hastalığın belirtisidir.Yani bu da panik atağın bir oyunudur.Bu vakit kaybı değildir ki bunları düşünmek bizim elimizde değildir.

Ayrıca dert kusura bakma arkadaşım ama ÇOK yanlış yorumlarda bulunmuşsun.Bir insan istediği kadar şizofreni,okb ya da bipolar olmaktan korksun asla düşündüğü için bu hastalıklara yakalanmaz.

Yorum

Sevgili gülben çok teşekkür ederim bigilendirici yorumların için.Bana çok faydalı olabiliyorsun yorumların ve eleştirilerinle.Çok ama çok teekkür ederim tekrardan verdiğin bilgiler için.Sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
                Öncelikle bir panik atak hastası, aynı zamanda bir okb ya da aynı zamanda bir bipolar hastası olabilir.

Fakat panik atak yüzünden insan okb ya da bipolar olmaz.
                Bende gülbenin yazdığı gibi biliyorum.
                Bir kişilinin aynı anda hem bipolar bozukluk hem panik atak hastalığı olabilir. Ancak panik atak yüzünden bipolar bozukluk ortaya çıkması olayını hiç duymadı..

Yorum

neden yakalanır peki gülben.insan hiç bi şey yapmaz. son derece masumdur ve birden bire bu hastalık çıkagelir öylemi
                  bende şu an ilaç kullanıyorum.ama sırf ilaçla bu iş olmuyor.
                  sizi kırmak için yazmıyorum.sadece biraz daha dik durun,güçlü olun diyebilmek için yazıyorum.

Yorum

Re: Yardımcı olabilirseniz sevinirim..?

Orjinal yazı sahibi: acme
                    Sevgili gülben çok teşekkür ederim bigilendirici yorumların için.Bana çok faydalı olabiliyorsun yorumların ve eleştirilerinle.Çok ama çok teekkür ederim tekrardan verdiğin bilgiler için.Sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim...
                    Canım benim..bende sana sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.

Bu arada söylediklerim teselli amaçlı değildir, bunun doğrusu budur.

Yorum

kendinize acımaya devam edin o zaman.ne diyim

Yorum

neden yakalanır peki gülben.insan hiç bi şey yapmaz. son derece masumdur ve birden bire bu hastalık çıkagelir öylemi
                        bende şu an ilaç kullanıyorum.ama sırf ilaçla bu iş olmuyor.
                        sizi kırmak için yazmıyorum.sadece biraz daha dik durun,güçlü olun diyebilmek için yazıyorum.
                        Genetikse kişi bu hastalıklara yakalanabilir ya da yazgıdır ama kesinlikle düşünme ile olmaz.

Dik durun, güçlü olun diyerek yaptığınız yorumları biz ciddiye alsak, dibe batarız.Bu nedenle hastalıklar hakkında bilginiz olmadığı konularda yorum yapmamayı tercih edin.Tam tersi etki yapıyorsunuz.

Bu arada çok büyük geçmiş olsun size.Acil şifalar diliyorum.Bende sizi kesinlikle kırmak istemiyorum.Benimde psikolojik sorunlarım var ve psikolojik rahatsızlıkların ne kadar sancılı olduklarını biliyorum.

Yorum

gülben bak bende doktorum.beni ciddiye almamanın sebebi bir psikiyatri ünvanı mı yani.inşallah dua et de o da olsun...

Yorum

gülben bak bende doktorum.beni ciddiye almamanın sebebi bir psikiyatri ünvanı mı yani.inşallah dua et de o da olsun...
                            Bir doktorsun ve bu tür yanlış değerlendirmelerin var..şaşırdım.. 8O

Lütfen biraz daha psikiyatrik hastalıkları araştırır mısın.

Piskiyatrist ünvanı alman için bayağı yol katetmen gerekiyor.Kolay gelsin.

Bu arada seni ciddiye almıyorum gibi düşünme, eğer yorumlarını ciddiye almasam düzeltmelerde bulunmam.Tabiki seni ciddiye alıyorum..

Yorum

peki. :P

Yorum

İşleniyor...
                              X