Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu sabah yine kafam cok karisik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu sabah yine kafam cok karisik

Cok yalnizim,ibadet etmek istiyorum ama yapamiyorum,siginicak bir barinak yalvaricak bir tapinak ariyorum ama her sey bos.2 hafta once hastaneme doktoruma gittim,su anda hipomanidesin dedi , ilaclarimi birakmistim doktorum yeniden basladi,dinden ve siyasi takintilarimdan nasil kurtulabilirim bilemiyorum,doktorlarimda bu konuda elektro sok yapmaliyiz diyorlar,ama ben elektro sok yaptirmak istemiyorum,kendi cabalarimla dinden ve siyasetten kurtulmaya calisicam,iki uclu duygu durum bozuklugu gercekten zor bir akil hastaligiymis, ilaclarimi icmeye basladim bu defa da kolum bacagim havaya kalkmiyor etkisiz hale gelmis durumdayim,sizce ne yapmaliyim sevgili dostlar ben artik bir cikis yolu bulamiyorum, her gecen gun biraz daha boguluyorum intihar fikirleri bile bazen aklima geliyor,tamamiyle kisir bir dongunun icindeyim,umari sizler iyisinizdir kendinize cok iyi bakmaya calisin mutlu olun saglicakla kalin, her sey gonlunuzce olsun, hepinize saygilarimi ve sevgilerimi sunuyorum, selametle,,,,,
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Doğru ilacı bulmaya çalış. 15 yıldır piskoz tedavisi görüyorum. Bir çok ilaç kullandım. En son kullandığım ilacı 4 yıldır aksatmadan kullanıyorum. Çok yol katettim. Sen de ilacını kesinlikle bırakma. Tabi doğru ilaç olduğundan şüphen yoksa. İlaç çok önemli......

Yorum

ilaç çok önemlidir elbette, fakat kendimiz seçemiyoruz.. tamamen doktorun bilgi ve tecrübesine kalmış.. siz tedavinizi nerede görüyorsunuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dpınar View Post
        ilaç çok önemlidir elbette, fakat kendimiz seçemiyoruz.. tamamen doktorun bilgi ve tecrübesine kalmış.. siz tedavinizi nerede görüyorsunuz?
        Bu konu 3 hafta once acilmis.bu kisinin size cevap yazmasi biraz zor. Baskasinin actigi bir konu.anladigim kadariyla sizde caresiz hissediyorsunuz kendinizi. Bu hastaliklarda doktor bir sans unsuru ve verdigi ilaclar hastayla uyum saglamasi gerekiyor. Bu konuda uzun zamsndir tedavi goren insanlar var dogru ilaclar ve uzmanla ve hastanin cabasiyla kontrol altina alinabilen bir hastalik sizinkiside.iyice bir arastirin.sifalar diliyorum.

Yorum

İşleniyor...
        X