Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sürekli bacaklarımı sallıyorum, bunun manik depresyonla bir bağlantısı var mıdır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sürekli bacaklarımı sallıyorum, bunun manik depresyonla bir bağlantısı var mıdır?

Evde otururken sürekli benden rahatsız oluyorlar, abim olsun, eve gelen arkadaşım olsun. Yatmadan önce de bacaklarımı sallıyorum. Derslerde dikkatimin dağılmasına sebep oluyor bazen. Onun dışında mesela sınıftan birileriyle konuşmama takiben çok hızlanıyor bacaklarımı sallamam. Asosyal birisiyim. İnsanlarla konuşurken rahat olmam. Aslında bakarsanız konuşmayı da pek sevmem. Sizce bu bacak sallama olayı sorun mu? Sorunsa küçük bir sorun mu, büyük bir sorun mu?

kullandığın herhangi bir antidepresan yapıyo olabilir

Yorum

Stresten kaynaklanıyordur. Bipolarlıkla direk alakası olduğunu sanmıyorum. Zira ben bipolar olmadan öncede zaman zaman bende de olurdu. Hala da bazen olur. Kafaya takıpta bide bundan dolayı strese girme bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Honor Bulldog View Post
        Evde otururken sürekli benden rahatsız oluyorlar, abim olsun, eve gelen arkadaşım olsun. Yatmadan önce de bacaklarımı sallıyorum. Derslerde dikkatimin dağılmasına sebep oluyor bazen. Onun dışında mesela sınıftan birileriyle konuşmama takiben çok hızlanıyor bacaklarımı sallamam. Asosyal birisiyim. İnsanlarla konuşurken rahat olmam. Aslında bakarsanız konuşmayı da pek sevmem. Sizce bu bacak sallama olayı sorun mu? Sorunsa küçük bir sorun mu, büyük bir sorun mu?

Sallamamı titrememi

titreme ise bipolar ilaçlarından olabilir

özellikle lithuril ve depakin..

bende de oluyor ama titreme olarak
        Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

Bu tür hareketlilikler aynı zamanda dikkat eksikliği belirtisidir. tabi bu dikkat eksikliğiniz var anlamına gelmez. ehil bir psikiyatristin kontrolünden geçin.

Yorum

İşleniyor...
          X