Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yoruldum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yoruldum

.......................................
    Last edited by kimene; 18-04-2011, 07:46 PM.

ben de ama hayat devam ediyor yani napalım. Bziim tercihimizdi, biz seçtik ve şimdi katlanmamış ve içinde bulunduğumuz şartları daha iyiye taşımak için çabalamamız lazım. İnsanlar bu yolda engeldir, sürekli kuyunu kazmaya çalışırlar ama sen doğru kişiyi bulmak için uğraşmalı, bu yolda çaba harcamalısın. Ve zamanı geldiğinde çektiğin çileler seni başarıya taşıyan yolda kaldırım taşlarından başka birşey olmayacaklar

Yorum

hatalarını hata olarak görmeni sana kim empoze ediyor yada ne?
      ayrıca bugün herkese neoluyor ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kimene View Post
        artık acı çekmek istemiyorum. hataların bedeli bu kadar ağır olmamalı çek tetiği ve son ver bütün acılara hadi nolur dayanamıyorum...:'(
        neden? neden umudunu kaybettin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kimene
          akşam olsa da eve gidip bi güzel ağlasam. hergün ağlamaktan çok yoruldum. bir damla bile göz yaşıma değmiyecek biriydi. beni sildi ama ben halen onun için ağlıyorum çok yoruldum. ne oldurdu ki hiç tanışmamış olsak. ben hiç bu kadar aciz olmamıştım hiç. usandım hergün seni düşünmekten keşke şöyle yapsaydım demekten. yapacak hiç birşey kalmadı bitti artık kabul et yüreğim ya da bırak atmayı son bulsun bu işkence. :'(
          demek güzel günleriniz oldu
          onlar 10 katıyla çarpılacak şimdi görüyormusun
          unutma süresi olarak

Yorum

Keşke hafızanın son 3-4 senesini silen bir ilaç geliştirebilsem kesin köşeyi dönerdim. Tabi dünya tam bir kaosa dönerdi ama olsun o teknik bir sorun.:19:

Yorum

kadehler açıyor dostla aramı...
              kimse dinlemiyor sarhoş dramı...

hazin geliyor...hazin geliyor...
              geceler ömrümden,sevinçler derdimden, yaşamak ölmekten hazin geliyor...

Yorum

merhametini çöpe at,yoksa daha fazla yorulursun.. daha fazla üzülürsün...

Yorum

hazır trajik duygun tavan yapmısken siir miir yaz ilham iyi oluyo bu zamanlarda uyku vaktin de gelir oh ne guzel..

Yorum

o halde acı çekmeye devam et...ewet sana acımıyorum şu anda...haha ne güzel bir şey bu...sen kendine acıyacaksın,hadi bakalım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
                      hatalarını hata olarak görmeni sana kim empoze ediyor yada ne?
                      ayrıca bugün herkese neoluyor ya
                      hatalarını hata olarak görmeni sana kim empoze ediyor yada ne ?--->güzel soru burdan başlamak gerekir.

Yorum

evet sonunda basardım buldum neye ihtiyacım oldugunu şerefe E F E S

Yorum

İşleniyor...
                        X