Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beni Kullanıyor mu Bu Adam ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

..........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 04:28 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
      Biri var hayatımda 3 yıldır . Taktım vazgeçemiyorum . Çok kötü şeyler yaşadık . Bilenler bilir . Şu an maddi olarak çok kötü durumda . Ben uzun süredir zaman zaman para veriyorum ona . Mantığım kullanıyor diyor kalbim acaba seviyor mu diyor ?
      Hislerin seni yaniltmaz, dinle ve kararini ver.

Yorum

sen o adam için bir altın madenisin, peşini bırakmaz. çok uzak bir ihtimal öyle bir şey yapması.

Yorum

Konu başlığını görünce konuyu senin açtığını anladım. İçimden sana aşırı derecede kızmak, hakaret etmek geliyor ama kendimi tutuyorum. Sen yıllardır demiyor musun bu adam beni kullanıyor diye, hala onunla mısın.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

..................
            Last edited by hale46; 04-07-2015, 04:28 AM.

Yorum

arkadaşlar herkes kendince onu birşeyleri, düzeltmeye yöneltmeye çalışımmış ama bir sorun var bunu düzeltmeyi kişi kendisi isteyecek ben okuduklarımda hale 46ının sadece kendine yaşattıklarını gördüm. yaşadıklarına hissettiklerine üzüdüm kendini kontrol edebilme güçlüğü yaşadığını mantığının sesini dinlediğinde dirayet ettiğinde bu sıkıntılarından kurtulacağını düşündüm. her insan zor günler zor zamanlar geçirir ama atlatır birşekilde seçimler yapar zorluklara sınır çizer kendisini iyileştirecek bir takımlar kararlar alır en önemlisi kendini bırakmaz tutunacak dallar arar kendini toplayacak bir güç arar. yeni şeyler dener kendine zara veremyecek insanlar bulunduru yanında yalnızlıktan korkmakta nesi yada eve kapanmak nesi herkesin doğrusu kendinedir fakat insanlar hem şiakyet edip hemde bu hayatını bu şekilde sürdürmemelidir. ne yapmalıdır o hayatı değiştirmeye çalışmalıdır. hayat sadece svgiliden bir erkekten ibaret değildirki kendine dön bir bak bu şekilde hayatındaki insan değil başkasıda olsa seni bu halde ahayatında istemeyecektir malesef bu hayatın acımSIZ gerçeği. insanlar böyledir. senin kendi kendine iyi olman kendi kendini toparlamaya çalışman maddi desteği kesip kendine bir köle yaratmaktan vazgeçmen gerek. belkide çok zpr bu senin için alışkanlıkları değiştirmek çok güç geleblir ama imkansız değildir. insan hayatını iyiylşetirmeye çabaladıkça güçlenir toparlanır b,ilmiyorum çok uzattim belkide ama bu hanım efendiye bu hisleri düşünceleri yaşadıklarından tez zamanda kurtulması için dua edeceğim...

Yorum

ahhh ahhha ne var senin gibi kız birde ben bulsam .....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
                  Biri var hayatımda 3 yıldır . Taktım vazgeçemiyorum . Çok kötü şeyler yaşadık . Bilenler bilir . Şu an maddi olarak çok kötü durumda . Ben uzun süredir zaman zaman para veriyorum ona . Mantığım kullanıyor diyor kalbim acaba seviyor mu diyor ?
                  mantığının sesini dinle daha fazla pişmanlık duymadan ....
                  GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Borderline ciddi bir hastalik hasta kendini kontrol etmekte cok zorluk ceker hakarete kizginliga gerek yok. Sadece hale yi su konuda elestirebilirim hastaliginin tedavisi var ama oyle direncli ki tedavi bile olamiyor.en kotusu de kendine soz geciremiyor. Seni kim olursa artik birileri kolundan tutup hastaneye yatirmali yoksa canin cok daha fazla yanabilir. Allah yardimcin olsun.

Yorum

kim kimi kullanıyor belli değil..siz daha çok onu kullanıyorsunuz mutlu etmek için kendinizi..ama fahiş fiyata...adamın faturası yüksek..

parça parça geçmişte yazdıklarını hatırladım..ve bu adamla hala birlikte olmanıza şaşırdım..Her iki tarafta da sevgi yok bence..erkek ; herşeye rağmen ondan kopmayan biriyle hem egosounu tatmin ediyor hem de fiziksel ihtiyaçlarını gideriyor..üstüne birde maddi destek var..dört başı mamur bir ilişki..tüm zamanlarının kadını..çantada keklik..
                      altın yumurtlayan tavuksun onun için..

siz denize düşen yılana sarılır misali..adama sarıldınız..birazda geçmişin hesaplaşmasıdır belki..istemediğin bir sonla biten ilişkiyi hazmedememiş olabilir misin..olduğu yerde bırakmak yerine yeniden yaşıyosun..

hayatta kaybetmemi gereken tekşey kendimize olan saygımız ve değerimiz..hiç kimse için bunları kaybetmeye değmez..

tedaviniz devam ediyor mu ? birara ilaç kullanıyordunuz sanki..inşallah sağlığınıza kavuşursunuz ,ve daha iyi bir hayat yaşarsınız..bunu hakediyorsun..

inatçı bir kişiliğiniz var bundan iyi olmamanız ..size ulaşmak zor..ulaştırmazsınız çünkü..engelleriniz var..kimse onları geçemez gibi..

Yorum

Bu sorunun cevabını aradigina göre seni kullaniyor ama yazdiklarina bakilirsa sende onu kullaniyosu aslinda

Yorum

bu sabah kontörü olmadığı için mesaj atamamış sömürgen eleman, belli. yok ortalıkta. yarın yine, ahlar vahlar dolu bir konuyla gelir.

hale kafasında birisi devlet yönetiyor, düşünün sonuçlarını.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Persona Grata View Post
                            bu sabah kontörü olmadığı için mesaj atamamış sömürgen eleman, belli. yok ortalıkta. yarın yine, ahlar vahlar dolu bir konuyla gelir.

hale kafasında birisi devlet yönetiyor, düşünün sonuçlarını.
                            Ben anlamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: herhangi biri View Post
                              Ben anlamadım
                              her sabah kendisine; sms tarifesini bilmiyorum; günaydın mesajı atan bir elemana bu kadar teslim olan bir kişinin bu sabah hale den gerekli parayı sömüremediği için mesaj atamamış olmasından dem vurdum. böylesine tavizkar ve acı çekmeye gönüllü birisinin devlet yönetmesi de bir mecazdı.

tüm bu olanlardan kendince sağlam bir kurguyla yarın konu açabileceğini tahmin ettim. hale yi tanımam, husumetim de yok. fakat körü körüne yanlışı sürdürmesinin aklımca bir izahı da yok. anlatabildim herhalde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Persona Grata View Post
                                her sabah kendisine; sms tarifesini bilmiyorum; günaydın mesajı atan bir elemana bu kadar teslim olan bir kişinin bu sabah hale den gerekli parayı sömüremediği için mesaj atamamış olmasından dem vurdum. böylesine tavizkar ve acı çekmeye gönüllü birisinin devlet yönetmesi de bir mecazdı.

tüm bu olanlardan kendince sağlam bir kurguyla yarın konu açabileceğini tahmin ettim. hale yi tanımam, husumetim de yok. fakat körü körüne yanlışı sürdürmesinin aklımca bir izahı da yok. anlatabildim herhalde.
                                Tmm anladim )))

Yorum

İşleniyor...
                                X