Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bunalımdayım.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bunalımdayım.

Öncelikle 20 yaşında bir erkeğim. Yaklaşık bir yıldır bunalımdayım. Beni harekete geçiren bir şey yok. Hayattan bir beklentim yok. Bir kişiye zaafım da yok. Tek tük halen yaptıklarım dışında her şeyden kendimi soyutladım. Futbol, pes, tv, internet, akıllı telefon bile artık ilgimi çekmiyor.. Artık bulunduğum ruh halinden çıkmak istiyorum. Ama harekete geçe...

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
    Depresyondasın ve bunu ancak bir psikiyatristten yardım alarak çözebilirsin.İlaçlar hayatını yaşanabilecek seviyeye getirir.Acil şifalar dilerim
    aynen öyle... geçecek bunlar escape. yardım al. aynı yerde saymıyoruz. düşüyoruz kalkıyoruz. acı çekiorz dibe vurduğumuz zamanlar oluyor sonrasında mutlu oluyoruz. hayatın cilveleri bunlar. kolaylıklar..

Yorum

Geçmiş olsun. Benzer sıkıntılı dönemlerden bende geçtim. Senin bulunduğun yaş kendi kişiliğine sorgulamana, keşfetme, şüphe duyma, eleştirme zamanın. Bu şekilde kişiliğini geliştirecek ve toplumda yer edineceksin.

Bulunduğun ruh halini açarsan biraz, daha çok yardımcı olabilirim belki.

Yorum

Psikiyatriste gitmelisin yakın bir zamanda.Depresyondasın ve bundan dolayı hayat sana durgun geliyor.O yüzden kendini harekete geçir ve ilaçla tedaviye başla.Yoksa kendi kendine daha kötü bir durum alabilir.Geçmiş olsun.

Yorum

bende bunalıma girdim Allah kahretsin batsın bu dünya ....

Yorum

İşleniyor...
          X