Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardımcı Olurmusunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yardımcı Olurmusunuz

Merhaba Arkadaşlar Size Ufak Birşey Sormam Gerekiyor . Film İzledigimde veya Bir Gün Boyunca Evde Oturdugumda çok kötü hissediyorum ve dişari çiktigimdada öyle . sanki farkli biriymişim gibi . demek istedigimi anladinizmi bu nedne kaynaklaniyor

bana da oluyor.
    yabancılaşma olgusu.tatminsiz yaşamlar zincirinin sonucu.

Yorum

bu arada hangi fimleri izliyorsunuz benim filmler dikkatimi çekmiyor son zamanlarda

Yorum

normal aksiyon filan normal filmler ya çağla hanimmi desem çağlami desem kararsiz kaldim aynen bendede oliyor bunun sorunu nedir ve nasil çözebilirim biliyormusun?

Yorum

evde olduğunda düşünsel kitaplar okuyarak çözebilirsin. romanlar. bilim teknik. tarih de okuyabilirsin. düşüncelerini zenginleştiri kitaplar. beynin boş kalmaz. kendini dolu hissdersin. kendine güvenin gelir. okudukça düşüncelerin değişir. kendini hayatın merkezine almaktan kaynaklanan bir sorun. insan boş kaldıkça varoluşunu duyumsuyor ve bu sıkıntı veriyor. dünya da yalnız başına bir tek sen varmışsın gibi oluyor.

Yorum

peki ya yalnız büyümek ?? ve etrafınızdaki kimsenin bunun farkına varmaması ?? ve bunların sonucunda da yalnızlığa o kadar alışıp insanlarla bir araya gelmekten kaçmak ?? bunları napcaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gulyabani13 View Post
              peki ya yalnız büyümek ?? ve etrafınızdaki kimsenin bunun farkına varmaması ?? ve bunların sonucunda da yalnızlığa o kadar alışıp insanlarla bir araya gelmekten kaçmak ?? bunları napcaz
              hocam insanlarla biraraya gelmek durumunda kalındığı zamanlarda nasıl oluyor bu durum. yani işin okulun vs gereği topluluğa dahil olmak durumunda yada zorunda kaldığın anlarda nasıl oluyor. anlık kesintiler unutmalar yaşanıyor mu ?
              benden başka herkes paranoyak

Yorum

yok kesinti unutma gibi bşy olduğunu zannetmiyrm ya da olduysa da farkında değilim blmyorum..1 senedir TR dışındayım düzenli bi işim olmadı şimdiye kdr aöf okudum evde okul bitirdik yani..sosyal bi yaşamım olmadı hiç..

Yorum

İşleniyor...
                X