Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ölmem gerekiyor mu?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ölmem gerekiyor mu?

benden rahatsiz olanlar imza toplasinlar yeterli imza toplanirsa oldurucem kendimi söz

geride kaybedicek bişeyin yoksa öldür gitsin.
    ....

Yorum

burda kendimi öldürecem diyen hiç kimse bunu yapamaz. erkek adam öldürecem diye ilan etmez. ne bu ilan edenlerin derdi. yardım mı istiyolar. 2 kez öldürdüm kendimi tünelin ucunu gördüm sır gibi saklamıştım.

Yorum

adamı karısı aldatıyor ama adam takmıyor.ben bu kadar vurdumduymaz olmak istemem lakin biraz vurdumduymaz olanlara imreniyorum desem yalan söylememiş olurum.velhasılıkelam vurduymaz olmalımıyız.birisi hakaret ettiğinde mutlumu olup zıplamalımıyız.bunu başaran bize akıl versinde artık acı çekmeyelim.biz acıya yük olalım o bizi çeksin.pirinç pilavın üzerinde pul biber nasıl iyi gider,veya yoğurt yardıma gelir.bizede acılarımız kol kanat gersin.bu ise acıyı doğru algılamamıza bağlı bir durum.acıyı mutluluk olarak algılarsak acı vız gelir tırıs gider diyor izzet güllü.pekala bunu deneyelim .

Yorum

Kendini öldürme girişiminde bulunmanın mantığı nedir ? burada nasıl bir kazanç elde edilebilir ? Herşey çok mu üzerine geliyor ? Çok mu zor bu hayat denilen oyun ? Çok mu yoruldun ?
          Aslında bir İmtihan imbeğininde üzerinde geçtiğini düşünmeli insan.Hayatın merkezinde kendin kendin yapan bir noktada yaşamak denilen cehennemlerle yaşadığını bilmeli ?
          Herşey bitti denilen noktada tekrar başlıyor oyun!
          hayatın ciddiye alınmasını istediğin bir oyundu ve kimse bu ciddiyetini anlamadı öyle değil mi ?

Hayır!
          Öldükten sonra kendini bulabileceğin daha hezeyanlarla dolu bir atmosfere atmak olur bu düpedüz.Kaybedilecek çok şeyin kalmadı ama seni yaşamanda bir hikmet görebilen bir Allah'ın olduğunu bil.Hissetmekte güçlük çektiğin varlıklar tek tek silikleştiğinde '' Yok ''olma kavramı bir çözüm olabileceği ihtimalini gözetmen bile seni senden eksiltir ve sen olmazsın!

Yaşıyorsun ve buradasın!
          Birgün ölüm denilen gerçeği iliklerimize kadar hissedeceğiz acelen ne ki ? Bırak ecelin bunun kararını versin aklın değil ! hem akıl tek başına yetmiyorken düpedüz aklın zoruna mı gider insan ?

İmza istiyorsun ve ben bu imzayı atma cürriyetine aklımla karar vermem ; Vicdan örgüsü bu vebalimin altına nasıl girer ...

Yaşamana bak ve yaşa...

Yorum

her ne kadar bunalımda, streste, kötümserlik te ve depresyonda da olsa bir insan yasamak için son ana kadar savaş malıdır, sevgili dostlarım, sevgili arkadaşlarım itiraf ediyorum Allaha yemin olsun ki ben intihara çok meyilligim inanın bana yalansız her gün ölmeyi istiyorum fakat daha sonra vazgeiyorum hem dini bilgilerin belde ailevi bazı sorumlulukların buna ciddi anlamda engel oluyor sonra kendi kendime diyorum ki bi delikanlılık yapamiyorsun, kendini olduremiyorsun Yuh be sana bi delikanlı olamıyordu, alt tarafı bi insan olecek yazıklar olsun sana duyuyorum her gün kendime, böylede yasam olmaz ki diyorum ama yinede intihar edemiyorum belki bir gün basarili olurum, sevgili arkadaşlarım 32 yasında olmama rağmen gerçekten çok şanssızlıklar geçirdim çok acılar çektim ve bu maalesef hala devam ediyor, Allaha yemin ederim ki bir kez ölmek çok kolay ama her gün ölmek çok zormus,
            UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Yorum

Kendini öldürme, beni öldür

Yorum

Latife hayat yaşamaya değer. ailende bunu isterdi.
                çocuğun için yasamalisin.
                Ona örnek olmalısın.
                Düşünsene yakinindakini örnek alır sonuçta anne başkadır. Annenin yaptığı herşeye inanır onu benimser. Inanki bu boyle şahsen ben otuzbir yaşındayım hala annemin söylediklerine inanıyorum bana yalan söylüyorlar biliyorum ama güveniyorum.neyse bu konular böyle.
                Hayatını dahada yasanılabilir hale getir.
                Hayatta bir amacın olsun o amaç şudur budur onu sen seç ben bilemem.
                her zaman başka insanlari dusun bir çocuk vardı o çocuk hareket edemiyor doğarken beynine oksijen gitmiyor ve beyni hasar goruyor tekerlekli sandalyeye mahkum yaşıyor oniki yasinda böyle yaşayan insanlar var.sukuretmek lazim.
                Sevgili kardeşim hiç bir zaman sukretmeyi elden birakmamalisin.
                söylediklerim sana açık ve nettir bunlari dusun.
                Yeni bir hayat kur kendikendine bu hayatta sıkıntı üzuntü sonlarda yasama olmasın, olmasına izin verme kesinlikle.
                Hiçbirşeyin seni incitmesine uzmesine izin verme.
                Yazdığın yorumlardan anlıyorum ki bazı şeylerin sonuna gelmissin. Bir adım atmalisin ve gidişatı kirmalisin bunuda sen yapmalisin , başkası değil.
                Haydi şimdi böyle düşüncelerden vazgeç.
                kaderin kendi ellerinde direksiyon senin elinde
                Hayat bu sen nereye istersen oraya gider.
                Sana iş ögretmiyorum sadece hatırlatıyorum.
                Sen akıllı birisin.
                Çok güçlü bir beynin var.bunu bilmelisin.
                Harekete gec ve yaşa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post
                  Kendini öldürme, beni öldür
                  pedofilleri oldurucem seni niye olduruyum bos bos gitmek olmaz bir kac sapik olduruyum sonra kendimi olduruyum elim degmisken oyle yapanlar var adam bes on kisiyi oldurup sonra kendini olduruyor bence guzel bisey

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tehlikelioyunlar26 View Post
                    Kendini öldürme girişiminde bulunmanın mantığı nedir ? burada nasıl bir kazanç elde edilebilir ? Herşey çok mu üzerine geliyor ? Çok mu zor bu hayat denilen oyun ? Çok mu yoruldun ?
                    Aslında bir İmtihan imbeğininde üzerinde geçtiğini düşünmeli insan.Hayatın merkezinde kendin kendin yapan bir noktada yaşamak denilen cehennemlerle yaşadığını bilmeli ?
                    Herşey bitti denilen noktada tekrar başlıyor oyun!
                    hayatın ciddiye alınmasını istediğin bir oyundu ve kimse bu ciddiyetini anlamadı öyle değil mi ?

Hayır!
                    Öldükten sonra kendini bulabileceğin daha hezeyanlarla dolu bir atmosfere atmak olur bu düpedüz.Kaybedilecek çok şeyin kalmadı ama seni yaşamanda bir hikmet görebilen bir Allah'ın olduğunu bil.Hissetmekte güçlük çektiğin varlıklar tek tek silikleştiğinde '' Yok ''olma kavramı bir çözüm olabileceği ihtimalini gözetmen bile seni senden eksiltir ve sen olmazsın!

Yaşıyorsun ve buradasın!
                    Birgün ölüm denilen gerçeği iliklerimize kadar hissedeceğiz acelen ne ki ? Bırak ecelin bunun kararını versin aklın değil ! hem akıl tek başına yetmiyorken düpedüz aklın zoruna mı gider insan ?

İmza istiyorsun ve ben bu imzayı atma cürriyetine aklımla karar vermem ; Vicdan örgüsü bu vebalimin altına nasıl girer ...

Yaşamana bak ve yaşa...
                    hersey cok ustume geliyor
                    disosyatif bozukluga ne ilac veriliyor hic disosyatif biriyle karsilasmadim
                    Allah razi olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
                      adamı karısı aldatıyor ama adam takmıyor.ben bu kadar vurdumduymaz olmak istemem lakin biraz vurdumduymaz olanlara imreniyorum desem yalan söylememiş olurum.velhasılıkelam vurduymaz olmalımıyız.birisi hakaret ettiğinde mutlumu olup zıplamalımıyız.bunu başaran bize akıl versinde artık acı çekmeyelim.biz acıya yük olalım o bizi çeksin.pirinç pilavın üzerinde pul biber nasıl iyi gider,veya yoğurt yardıma gelir.bizede acılarımız kol kanat gersin.bu ise acıyı doğru algılamamıza bağlı bir durum.acıyı mutluluk olarak algılarsak acı vız gelir tırıs gider diyor izzet güllü.pekala bunu deneyelim .
                      pirinc pilavin ustune kuru fasulye iyi gider
                      bizim beynimizin ayari bozulmus ustune hayatimiz kaymis sen hala algilarsan soyle olur boyle olur diyorsun peki niye uc ilac iciyorsun izzet gullu napicak benim mahvolmus hayatima
                      vurdumduymaz her zaman olunmaz bazen oyle seyler olur ki vurdumduymaz olamazsin
                      ben gidip o izzet gulluye iki saat hakaret ediyim bakalim katlanabilir mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post

pedofilleri oldurucem seni niye olduruyum bos bos gitmek olmaz bir kac sapik olduruyum sonra kendimi olduruyum elim degmisken oyle yapanlar var adam bes on kisiyi oldurup sonra kendini olduruyor bence guzel bisey

Beni öldürmeden ölürsen, ahtım kalır bak...

Yorum

hersey cok ustume geliyor
                          disosyatif bozukluga ne ilac veriliyor hic disosyatif biriyle karsilasmadim
                          Allah razi olsun

Ben Disosyatif Bozukluğu olan biriyim
                          Anlatılacak çok şey var ; ...
                          Rexapin kullanıyorum ama şuan kullanmıyorum kendimi iyi hissediyorum bu konu hakkında sınırlı bilgiler mevcut ve sınırlı tedavi yöntemleri.
                          Birgün anlatırım elbet ... kimbilir

Yorum

intihar mektubumu yaziyorum 17 sayfaya uzadi bitirince öldurucem bunu simdi size intihar mektubu birakmadan gitmek olmaz dimi ayip olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post

Beni öldürmeden ölürsen, ahtım kalır bak...
                              sen yine denersin ben bittim artik

Yorum

İşleniyor...
                              X