Duyuru

Collapse
No announcement yet.

forumdaki hiç kimse intihar etmeyecek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• forumdaki hiç kimse intihar etmeyecek

Misafirler dahil forumda bulunan hiç kimse intihat etmeyecek.tersine kenetlenecek. latife ankara ya geliyor fikrini değiştirmediyse, o gelince m.ilhanı ziyaret edeceğiz aynı ilde olan herkes buluşmaya başlayacak.

şimdi bir birimize söz verelim:

içinizdeki en azılı intihar vakası olarak:

söz veriyorum.

şimdi söz verme sırası sizde. herkes yazsın lütfen.

yabancilara duyulan merhamet duygusu duygu cesitleri icinde en kisa sureli olani baktim da
    gittigin yerde yine ayni seyler olur diyorsun ama dag basi bi yerde bunlar olmazdi gelicek dedigim bipolar iyice tirlatmis oda gelemiyor gelse de bu haliyle bana daha cok zarar verir benim burdan gitmem lazim katlanamiyorum bunlara basim agriyor sabahtan beri kac hap ictim sayamadim dili kopasicalar sussa ben cabuk duzelirim hic umudum kalmadi susacaklarindan

Yorum

keske seni dinleyip hic sokaga cikmasaydim

Yorum

bağlantıyı kuramadım yabancılara duyulan merhamet en kısa süreli olanı derken beni mi kastediyorsun?
        katlanamıyorsan hemen ayrıl latife başka bir yere taşın imkanın varsa. benim yapableceğim bişi varsa yaz bana ya da arayabilirsin. ankara ya taşın istersen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
          Misafirler dahil forumda bulunan hiç kimse intihat etmeyecek.tersine kenetlenecek. latife ankara ya geliyor fikrini değiştirmediyse, o gelince m.ilhanı ziyaret edeceğiz aynı ilde olan herkes buluşmaya başlayacak.

şimdi bir birimize söz verelim:

içinizdeki en azılı intihar vakası olarak:

söz veriyorum.

şimdi söz verme sırası sizde. herkes yazsın lütfen.
          sevgili andblue ve saygı değer arkadaşlarım ben de andblue ya sonuna kadar katılıyorum, sizlerle tanışıp gerçek hayatta da arkadaş ve dost olmayı çok isterim,tamamıyla sevgi ve saygı çerçevesi içinde insani ve vicdani duygular içerisinde arkadaş hatta samimiyetle ifade etmek istiyorum kardeş gibi olmak isterim, fakat andblue ayni ilde buluşalım demiş, ben İstanbul da oturuyorum tam olarak ataşehir İçerenköy semti mümkün oluşa ben de sizinle görüşmek isterim,şimdiden basta andblue olmak üzere herkese çok tesekkur ederim, görüşmek dileğiyle, sevgilerimle....
          UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Yorum

Andblue tam senin istediğin gibi bir evde oturuyorum.insanlardan uzak bahcesi kocaman içinde tavuklar geziyor sebze bahcesi meyve agaclariyla tamamen organik bir hayat sürüyoruz burda ailecek.
            Latife gelir inşallah kizilaydada bulusabiliriz. Sizi cok merak ediyorum. Latifeyede cok yardimci olmak istiyorum.
            Elbet birbirimize yardımimiz dokunur.
            Iyi gunler

14647843998281401446587.jpg
            Last edited by m.ilhanpeker; 01-06-2016, 03:34 PM.

Yorum

Arkadaşlar bu baslıga yazan en eski üyeyim sanırım, bu sitenin demirbaşları olan bazı insanlar vardı onları göremedim, forum da iyice ölü durumda, aynı şehirde olanlarla buluşma olayı eskiden de oldu.Ben uzak oldugumdan katılamadım ama burda tanıstıgım bir arkadaşım, forumdaki diğer arkadaşlardan birkaçıyla görüşmüştü, çok da iyi anlaştıklarını hatırlıyorum.İmkansız olarak görmeyin bu işi sakın, gayet güzel arkadaşlıklar ortaya çıkabiliyor.Eger sureklı burada iletişim halindeyseniz birbirinize güveniyorsanız görüşmek güzel olur.

İntihar konusuna gelince, bu benim de düşündüğüm bir konu son zamanlarda, öyle ki artık içinden çıkamayacakmış gibi hissettiğim zamanlarım oldu.Fakat bu sadece korkaklıktan dogan bir kaçış.Mücadele etmek varken, kendimizi hayattan insanlardan soyutlayıp yaşamımıza son verince ne elde edebiliriz ? Çeşitli hastalıklarımız, korkularımız kaygılarımız olabilir.Bunların üstüne gitmeyip kendimizi bi odaya kapatıp bilgisayar basında daha ne kadar vakit harcayacagız ? İnsanların tepkilerini, düşüncelerini neden bu kadar önemsiyoruz ? Daha ne kadar böyle devam edecegiz ? Dışarı çıkmayıp, hayatın güzel yanlarını görmeyip, sadece bekleyerek, hiç çaba göstermeyerek tedavi olmaz.

Umarım bu yazdıklarımın bir nebze faydası olur.Ayrıca bu sitede her gün vakit geçirirseniz bir şeylerin iyiye gitmesini beklemeyin.Çabalayıp zamanla insanlarla iletişime geçmeniz gerek.Ben buraya 4 yıl önce kaydoldum, 4-5 ay burada takıldıktan sonra hastalık teşhisi kondu ve buraya girmez oldum.Ardından kendimi zorlayarak bazı ilerlemeleri gösterdim.İlaçlarımı bıraktıgım için bu aralar sıkıntı yasıyorum o kadar.Bunun da üstesinden gelecegim.
              Last edited by kirlicorap; 01-06-2016, 03:38 PM.
              ALL COPS ARE BASTARDS !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: m.ilhanpeker View Post
                Andblue tam senin istediğin gibi bir evde oturuyorum.insanlardan uzak bahcesi kocaman içinde tavuklar geziyor sebze bahcesi meyve agaclariyla tamamen organik bir hayat sürüyoruz burda ailecek.
                Latife gelir inşallah kizilaydada bulusabiliriz. Sizi cok merak ediyorum. Latifeyede cok yardimci olmak istiyorum.
                Iyi gunler

[ATTACH=CONFIG]n590025[/ATTACH]
                ne taraflar milhan buralar. ben ordan kiralık ev tutsam olur mu?güzel görünüyor. ne güzel ya kıymetini bil.

yazmanın dışında buluşmalar da olursa biraz olsun yaşama sevinci gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: onur yılmaz View Post

sevgili andblue ve saygı değer arkadaşlarım ben de andblue ya sonuna kadar katılıyorum, sizlerle tanışıp gerçek hayatta da arkadaş ve dost olmayı çok isterim,tamamıyla sevgi ve saygı çerçevesi içinde insani ve vicdani duygular içerisinde arkadaş hatta samimiyetle ifade etmek istiyorum kardeş gibi olmak isterim, fakat andblue ayni ilde buluşalım demiş, ben İstanbul da oturuyorum tam olarak ataşehir İçerenköy semti mümkün oluşa ben de sizinle görüşmek isterim,şimdiden basta andblue olmak üzere herkese çok tesekkur ederim, görüşmek dileğiyle, sevgilerimle....
                  ben de sana yeşekkür ederim içtenlikli yazın yanıtın için. ben de arkadaşlarımı kardeş gibi görmeyi isterim ve görürüm de. bu samimiyeti bulabildiğim arkadaşlarım olmuştu geçmişte. biz toplanıp istanbula geliriz Onur topkapı sarayını gezeriz süleymaniye ye götürürsün bizi. eğlenceli olur bir nebze olsun sıkıntılarımızı düşünmeyiz.

Yorum

ne taraflar milhan buralar. ben ordan kiralık ev tutsam olur mu?güzel görünüyor. ne güzel ya kıymetini bil.

yazmanın dışında buluşmalar da olursa biraz olsun yaşama sevinci gelir.
                    Burası gölbaşı merkeze sekiz kilometre uzaklıkta bir site kiralar ikibinlira çok pahalı malesef. Bir kilometrekare bahçesi var. Neyseki evimiz kira değil yoksa altından kalkilmaz.
                    Senin de buna benzer bir evinin olmasını çok isterdim. Böyle senin gibi iyi bir insan istedigin gibi yaşamayı çok hakkediyosun herşey gönlünce olsun

Yorum

bağlantıyı kuramadım yabancılara duyulan merhamet en kısa süreli olanı derken beni mi kastediyorsun?
                      katlanamıyorsan hemen ayrıl latife başka bir yere taşın imkanın varsa. benim yapableceğim bişi varsa yaz bana ya da arayabilirsin. ankara ya taşın istersen.
                      seni kastetmedim tabiki .kendim empati kurmaya calistim bipolarlar empati kuramazmis orda burda okumustum.mesela onuru burda okuyup cok uzuluyorum bilgisayari kapatinca gidip cekirdegimi citliyorum onuru ve cektiklerini unutup haberlerdeki haberler gibi.baskalarida benim gibi olur olmaz bilmiyorum iste baskalarini bilmek cok zor
                      baska bir forumda yillar once tanistigim bir bipolar vardi beni cok sevmisti ya da acimisti ya da gonul eglendirmisti istanbula gel israrlari vardi gelirsem ugrarim tanisiriz diyordum.gun geldi istanbula gittim ordaki akrabalara gittim ona gitmedim gidince aramamak olmazdi aradim cebimde param da var keyfim pek iyi degil ama en azindan parasiz degilim.aradim adam beni iki uc kelimeden sonra susturup borclarini dertlerini anlatmaya basladi gel bi yerde goruselim bile demedi ben ondan para istemiycektim kimseden para istemek gibi huylarim yok yasca benden cok buyuk ask mesk isteyecek de degilim zaten onun bi borderline sevgilisi vardi forumdan tanismisti bipolar iste neyse

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kirlicorap View Post
                        Arkadaşlar bu baslıga yazan en eski üyeyim sanırım, bu sitenin demirbaşları olan bazı insanlar vardı onları göremedim, forum da iyice ölü durumda, aynı şehirde olanlarla buluşma olayı eskiden de oldu.Ben uzak oldugumdan katılamadım ama burda tanıstıgım bir arkadaşım, forumdaki diğer arkadaşlardan birkaçıyla görüşmüştü, çok da iyi anlaştıklarını hatırlıyorum.İmkansız olarak görmeyin bu işi sakın, gayet güzel arkadaşlıklar ortaya çıkabiliyor.Eger sureklı burada iletişim halindeyseniz birbirinize güveniyorsanız görüşmek güzel olur.

İntihar konusuna gelince, bu benim de düşündüğüm bir konu son zamanlarda, öyle ki artık içinden çıkamayacakmış gibi hissettiğim zamanlarım oldu.Fakat bu sadece korkaklıktan dogan bir kaçış.Mücadele etmek varken, kendimizi hayattan insanlardan soyutlayıp yaşamımıza son verince ne elde edebiliriz ? Çeşitli hastalıklarımız, korkularımız kaygılarımız olabilir.Bunların üstüne gitmeyip kendimizi bi odaya kapatıp bilgisayar basında daha ne kadar vakit harcayacagız ? İnsanların tepkilerini, düşüncelerini neden bu kadar önemsiyoruz ? Daha ne kadar böyle devam edecegiz ? Dışarı çıkmayıp, hayatın güzel yanlarını görmeyip, sadece bekleyerek, hiç çaba göstermeyerek tedavi olmaz.

Umarım bu yazdıklarımın bir nebze faydası olur.Ayrıca bu sitede her gün vakit geçirirseniz bir şeylerin iyiye gitmesini beklemeyin.Çabalayıp zamanla insanlarla iletişime geçmeniz gerek.Ben buraya 4 yıl önce kaydoldum, 4-5 ay burada takıldıktan sonra hastalık teşhisi kondu ve buraya girmez oldum.Ardından kendimi zorlayarak bazı ilerlemeleri gösterdim.İlaçlarımı bıraktıgım için bu aralar sıkıntı yasıyorum o kadar.Bunun da üstesinden gelecegim.
                        kendimi hayattan ve insanlardan soyutlama devam etmek istiyorum bi daha kimsenin bu sosyalles kliselerine kanmam andblue istisna

Yorum

Iyi gunler

[ATTACH=CONFIG]n590025[/ATTACH]
                          benden size bir yardim dokunmaz ama karsiliksiz terapi tadindaki yardimlariniz icin Allah razi olsun

Yorum

Burası gölbaşı merkeze sekiz kilometre uzaklıkta bir site kiralar ikibinlira çok pahalı malesef. Bir kilometrekare bahçesi var. Neyseki evimiz kira değil yoksa altından kalkilmaz.
                            Senin de buna benzer bir evinin olmasını çok isterdim. Böyle senin gibi iyi bir insan istedigin gibi yaşamayı çok hakkediyosun herşey gönlünce olsun
                            benim maaş 2bin değil sağol teşekkür ederim güzel dileklerin için senin de herşey gönlünce olsun.

Yorum

Yabancılara duyulan sevecenlik duygusu, duyguların en uzun süreli olanlarından. Yoksa bu forumlara girmemek için kendimi zor tutamazdım. Merhamet duygusu ise kısa çünkü salt duygusal acı ihtiva eder. Acımak mı şefkat mi? Tabii şefkat çünkü anlamı "acıyarak ve koruyarak sevme, sevecenlik, müşfiklik"tir.

Yorum

İşleniyor...
                              X