Duyuru

Collapse
No announcement yet.

12 yillik esim birisiyle kacti, simdi yalvariyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: selinsys View Post
    Ne kadar tepki vermişsizin ya sırf bayan oldugu için mi bu boyle? erkek olsaydı namussuz denmezdi elinin kiri olurdu, kadın susup otururdu içine atardı degil mi... Herkes hata yapabılır affedin demiyorum size hatta bence mutlaka boşanılması gerekır ama zor durumdaysa maddi olarak en azından yardım etmenız lazım cocuklarınızın annesı cunku bunu asla unutmayın.
    ihanetin cinsiyeti olmaz.. ve bir insana da asla iki kez güvenilmez..

Yorum

Bir şehir de namuslu bir aile varmış. Koca kuyumcu, kadın ise ev hanımıymış. Bir gün kadın her gün süt getiren erkek satıcıdan süt almak için kapı aralığından tenceresini uzatmış. Ama sütçü önceden yapmadığı bir şeyi yapmış. O gün kadının elini şehvetle tutuvermiş. Kadın hemen tencereyi bırakmış ve sütçünün yaptığına çok üzülmüş…

Kocası eve geldiği zaman ağlayarak kocasına sormuş; “Bugün ne yaptın ki, benim başıma böyle bir iş geldi” diyerek olayı anlatmış…

Bunun üzerine adam şöyle bir itirafta bulunmuş; “Evet hanım, özür dilerim. Bugün hiç yapmadığım bir iş yaptım ve bilezik almak isteyen bir kadın takamıyorum bana yardım edermisin deyince bileziği zorla koluna takarken bunu sanki zor oluyormuş gibi geciktirirek yaptım ki kolu bir iki saniye daha elimde kalsın diye düşündüm, işte senin başına gelenin sebebi budur demiş….

Sevgili Peygamberimiz (S.A.V) şu uyarısını iyi anlamak gerek;

“Başkalarının hanımlarına iffetli davranın ki, sizin hanımlar da iffetli ve namuslu olsunlar…”

- Alıntı -
      Dilsiz kulaksız sözün , can gerek anlayası...

Yorum

İşleniyor...
      X