Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vajinusmus..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• vajinusmus..

arkadaşlar sanırım vajinusmusum.ne yapcam bilmiyorum?

4 aylık evliyim.eşimle en küçük şeyden tartışıyoruz küsüyoruz .sebep bu vajinismus galiba napcam bilmiyorum

Yorum

vajinismus için vibratör tedavisi uygulayan bir erkek jinekolog var ama bir hastanın şikayeti üzerine hapse girdi!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hemingway View Post
        vajinismus için vibratör tedavisi uygulayan bir erkek jinekolog var ama bir hastanın şikayeti üzerine hapse girdi!
        çok yardımcı olmuşsun.

Yorum

sex terapistlerine danışabilirsin. o psikolojik bişi. cinsel baskıların sonucu. bu eşler de insana hiç yardımcı olmuyor.

Yorum

Mutlaka bir psikoloğa gidin. Vajinusmus tedavileri iyi oranlarla tedavi edilmekte. Büyük ihtimalle Bilişsel Davranışçı Terapi uygulayacaktır
            Psikolog.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Okkeanos View Post
              Mutlaka bir psikoloğa gidin. Vajinusmus tedavileri iyi oranlarla tedavi edilmekte. Büyük ihtimalle Bilişsel Davranışçı Terapi uygulayacaktır
              lan bunun bilmekle falan ilgisi yok terapi ücretlerini biliyormusun? kadına büyük para kaybettiricen.
              terapinin saatine 300-500 ödeyince vajinismus daha da azacak!
              bence de vibratör mantıklı ama adam hapiste!

Yorum

Cinsellik ayıp ya da utanılacak dalga geçilecek bir konu değil.. Mutlu bir evliliğin büyük bölümünü cinsel tatmin oluşturuyor ve ihmal edilmemesi gerekiyor..!

Tadavisinin terapi vs artık kolay olduğunu duymuşluğum var ama çift olarak gidilmeli çünkü yaşanılan sorun sadece sizin değil eşinizin de sorunu..
                ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hemingway View Post
                  lan bunun bilmekle falan ilgisi yok terapi ücretlerini biliyormusun? kadına büyük para kaybettiricen.
                  terapinin saatine 300-500 ödeyince vajinismus daha da azacak!
                  bence de vibratör mantıklı ama adam hapiste!
                  Terapi ücretlerini biliyorum. Psikoloji öğrencisiyim. Bireysel terapi fiyatları aile danışma merkezlerinde 130tl civarındadır. Merkezden merkeze değişmekte tabiki. Tedaviye ''para kaybı'' diye bakma mantığını değiştirmemiz lazım. Nasılki böbreğiniz ağrıdığında doktora gidiyorsunuz, aynı şey. Önce kendiniz aşabiliyorsanız aşın tabiki. Baktınız olmuyor uzman desteği alınması gerekmekte.

Tadavisinin terapi vs artık kolay olduğunu duymuşluğum var ama çift olarak gidilmeli çünkü yaşanılan sorun sadece sizin değil eşinizin de sorunu..
                  Morbid'in de burada dediği gibi çift olarak gidildiğinde çok daha yararlı oluyor.
                  Psikolog.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serpil-atak View Post
                    arkadaşlar sanırım vajinusmusum.ne yapcam bilmiyorum?
                    Yanlis mi hatirliyorum.galiba esinizle ve ailesiyle(kiz kardesiyle) ilgili problemlerinizi paylasmistiniz burada.bence cinsel hayatiniz da bu kavgalari tetikliyor.ben de diger arkadaslar gibi esinizle birlikte uzman destegi almaniz gerektigini dúsunuyorum.bu basit bi konu da degil.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                    Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

İşleniyor...
                    X