Duyuru

Collapse
No announcement yet.

açılayım mı arkadaş mı kalalım ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• açılayım mı arkadaş mı kalalım ???

şimdi bi kız var biz bu kızla çok yakın arkadaşız ve ben bu kızın eski sevgilisini hatta yaptığı bazı özel şeyleri, ona sarkıntı olan herifleri biliyorum aslında çok güzel bi kız değil zaten bu kadar yakın arkadaş olmadan önce ben bu duyguları beslemiyordum ona karşı (duygu beslemek ne saçmalıyorum ben ya neyse) ben bu kızı seviyorum işte daha önce kimseye karşı böyle bir şey hissetmemiştim mesajlaşmalarımız falan konuşmalarımız sevgili gibi sürekli beraberiz gören sevgili olup olmadığımızı soruyor ve benim kızlarla ilgili namım biraz kötüdür (bugüne kadar hep sex amaçlı ilişkiler yaşadım hatta turizmde çalıştığım için yabancı kızlar falan oldu) kız da beni iyi tanıyor zannedersem de beni arkadaş olarak görüyor şimdi ben napim bu kıza açılırsam onu kaybedebilirim açılmazsamda herifin biriyle çıkar sinirimden ölürüm yani ona benden daha yakın birinin olması beni öldürür bunu kaldıramam . . . çok yakın olduğun biriyle bir adım daha atmak sıradışı olmasa gerek o da bişeyler hissediyordur heralde di mi ???

Bu olayı sizin psikolojinizle degerlendirmek gerekir.Ancak:
    bugüne kadar hep sex amaçlı ilişkiler yaşadım hatta turizmde çalıştığım için yabancı kızlar falan oldu)
    böyle düsünen bir kisinin psikolojisinide anlayamadıgım icin birsey söyleyemiyorum.
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zgrnzbrt View Post
      şimdi bi kız var biz bu kızla çok yakın arkadaşız ve ben bu kızın eski sevgilisini hatta yaptığı bazı özel şeyleri, ona sarkıntı olan herifleri biliyorum aslında çok güzel bi kız değil zaten bu kadar yakın arkadaş olmadan önce ben bu duyguları beslemiyordum ona karşı (duygu beslemek ne saçmalıyorum ben ya neyse) ben bu kızı seviyorum işte daha önce kimseye karşı böyle bir şey hissetmemiştim mesajlaşmalarımız falan konuşmalarımız sevgili gibi sürekli beraberiz gören sevgili olup olmadığımızı soruyor ve benim kızlarla ilgili namım biraz kötüdür (bugüne kadar hep sex amaçlı ilişkiler yaşadım hatta turizmde çalıştığım için yabancı kızlar falan oldu) kız da beni iyi tanıyor zannedersem de beni arkadaş olarak görüyor şimdi ben napim bu kıza açılırsam onu kaybedebilirim açılmazsamda herifin biriyle çıkar sinirimden ölürüm yani ona benden daha yakın birinin olması beni öldürür bunu kaldıramam . . . çok yakın olduğun biriyle bir adım daha atmak sıradışı olmasa gerek o da bişeyler hissediyordur heralde di mi ???
      Genelde bu tip ilişkilerde her iki tarafta aynı duyguları hisseder diye düşünüyorum. Bence açıl ne kaybedersin ki... en azından şansını denemiş olursun, köz köz oturmaktansa ateşe bile atlasan eyleme geçmek daha iyidir...
      biliyorum artık çok zor çok
      kuracak yeni bir hikayem yok.
      yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
      cebinde bozuk paralarınla
      kendi mezarına selam durup
      boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

köz köz oturmaktansa ateşe bile atlasan eyleme geçmek daha iyidir...
        güzel söz ama onunla olan şu yakınlığımı da kaybetmek var buradan bunun için bi sonuç çıkacağını zannetmiyorum ama gene de insanı rahatlatıyor ve ufkunu açıyor farklı görüşlere neden olur
        böyle düsünen bir kisinin psikolojisinide anlayamadıgım icin birsey söyleyemiyorum.
        emin ol normal bir insanla uçurum yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LICHKING View Post
          Genelde bu tip ilişkilerde her iki tarafta aynı duyguları hisseder diye düşünüyorum. Bence açıl ne kaybedersin ki... en azından şansını denemiş olursun, köz köz oturmaktansa ateşe bile atlasan eyleme geçmek daha iyidir...
          Kıza açıl kızda saçma salak bir nedenden reddetsin, arkadaşlığınızda bozulsun. Arada kız seni uzak tutmak için önüne ilk gelen adamla çıkmaya başlasın. Sen sinirlerine hâkim olama bir iki dengesiz hareket yap, kız seni nefretle hatırlar olsun… Uzayıp gidiyor senaryo ama üç aşağı beş yukarı mekanizma böyle işliyor.

Yorum

Açıldıktan sonra seninle normal arkadaşlığını bitirecekse açılma çünkü böyleleri duygusal yakınlık görünce bir tarafları kalkar Aynen yaşadığım bir durumdur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
              Kıza açıl kızda saçma salak bir nedenden reddetsin, arkadaşlığınızda bozulsun. Arada kız seni uzak tutmak için önüne ilk gelen adamla çıkmaya başlasın. Sen sinirlerine hâkim olama bir iki dengesiz hareket yap, kız seni nefretle hatırlar olsun… Uzayıp gidiyor senaryo ama üç aşağı beş yukarı mekanizma böyle işliyor.
              hayatta kaybeden bir insan için güzel bir senaryo... Genelde kaybedenler senin gibi düşünür ve hep kaybeder....
              Şimdi açılmasın platoniğe bağlasın diyorsun, sonra kız sanki rahibe gibi bekleyecek, herhalde gidip bir sap bulacak, sonra da arkadas kafasını duvarlara vuracak...
              Reddedersen, en azından ben duygularımı söyledim dersin, kısmet değilmiş dersin... Erkekler, her zaman bir hedef bulur ve savasır, yenilir, düşer ama her zaman ayağa kalkar...
              Kusura bakmayın ama erkeklerde korkaklık her zaman başarısızlık demektir. Yaratılısınıza ters davranırsanız doğa sizi her zaman cezalandırır...

Yorum

lichking beni benden aldın panpa harbiden hiç böyle düşünmemiştim hartemes o senaryoya gelince dikkate değer umbrella ya gelince öyle bi kız değil yaa

Yorum

Bence konusmanda fayda var biz bayanlar biraz farkliyiz karsi tarafin adimini bekliyoruz (neden diye sorma bende bilmiyorum ama oyle iste zaten sana karsi ilgiliyse iliskiniz ad kazanmis olur eger yok arkadasiz dersede bence fazla zorlama sansini

Yorum

lichking beni benden aldın panpa harbiden hiç böyle düşünmemiştim hartemes o senaryoya gelince dikkate değer umbrella ya gelince öyle bi kız değil yaa
                    bilmem sana yardımcı olur mu ama.. Ben simdiye kadar 10 kez rahat reddedilmişimdir. Sorarsan ipinde mi Hayır. Gene olsa gene sansımı denerim. Eğer birşey hissedip de korkak davranamam ben hayata bir kez geliyorsun, keşkelerim olmadı bu yüzden... Bu arada da 30 kez de kabul görmüşümdür. Eğer için rahat olacaksa ama hepsi aşka dönüşmüyor tabi ama en azından ya acaba, keşke falan demedim hiç...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caresi varmi View Post
                      neden diye sorma bende bilmiyorum ama oyle iste
                      sorusamda bunun cevabı işime yaramaz ilk adımı erkeklerin atması gerekir biliyorum ama red yanıtını almak çok kötü benim için onun için ona asılan gerzeklerden biri olmak istemiyorum

Yorum

bence once acıl sonra saka yaptim saka yaptim arkadasız de.

Yorum

şaka meselesini denedim yani denedim derken şakayla karışık (ama şaka olduğunu gözüne soka soka yaptım bunu) red cevabı şaka olmasına rağmen kötüydü
                          @lichking deneyecem panpa sadece zaman lazım çok değil ama zaman lazım

Yorum

şaka meselesini denedim yani denedim derken şakayla karışık (ama şaka olduğunu gözüne soka soka yaptım bunu) red cevabı şaka olmasına rağmen kötüydü
                            @lichking deneyecem panpa sadece zaman lazım çok değil ama zaman lazım
                            Valla ben Akrebim, hiç öyle duygusal bir sorun yaşamadım, sadece çok fazla hoşlandığım biri olduğu zaman çekingen oluyorum, ama kendimin o haline katlanamıyorum galiba, ben karşımdakinin duygularından emin olmak tuzak kuruyorum, mesela onun en yakın arkadasına yakın davranıyorum veya kıskandırmaya çalısıyorum, eğer onda da kesin bir duygu varsa azda olsa çok da olsa, doğru zaman ve yerde çok beklemeden ama harekete geçiyorum. Ama şu var, asla ama asla bir erkekle bir bayan arkadas olamaz... kesinlikle ikisinden biri zaten diğerinden hoşlanıyordur yani onun dısında akraba ilişkisi yoksa eninde sonunda ATEŞLE BARUT olayı tabi senin yaşın daha genç yaşı 30'lara erenler demek istediğimi anladı.

Yorum

şimdi akrebi makrebi bilmem burçlara inanmam ama düşünce ve inançlara saygı duyarım her neyse konumuz o değil bende çok hoşlandığım kişilere karşı çekingenimdir... tuzak kursam aldırış etmez kendini iyi saklayan birisidir öyle duygularını da zart diye dışarı vurmaz ... tahminen üniversite sınavlarından sonra bi daha görüşmeyeceğiz ama şu anda her dakka beraberiz alacağım bir red cevabı sadece bir red olmaz sürekli karşılaşacağım için bi hüsran olur ... cevap evet olursa da beklemem bir hüsran olur ...

Yorum

İşleniyor...
                              X