Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eski sevgiliyi bir türlü unutamamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eski sevgiliyi bir türlü unutamamak

Birçok kişinin yaşadığı bir problem belki de. Ben bundan 4 sene önce sınıf arkadaşıma aşık oldum. 8 aylık süren bri ilişkimiz oldu. Tüm ilkleri onunla birlikte yaşadım. Ancak benim kaprislerimden dolayı beni terk etti. Yaklaşık 2,5 sene inişli çıkışlı görüşmelerimiz oldu. Zaman zaman bir araya gelip barıştık. Ancak aradaki boş zamanlarda onu hayatına briileri girdi. Bu durum beni çok çok üzdü. Nefret ettim ondan. Ancak ne yapsamda hergün düşünmeden duramadım. Şimdilerde bir kız arakdaşı var. Aşık olmuş. 6 aydır devam ediyor ilişkisi. Ancak ben kalbimde hala onun sevgisini taşıyorum. Onu çok özlüyorum. Kimseyi sevemiyorum. Hayatıma girmeye çalışanlar sadece seks beklentisinde oluyorlar. Sanırım en çok bana verdiği değeri ve yaşayamadığım yarım kalan aşkı özlüyorum. Kendimi iyi hissediyorum ancak zaman zaman içim sızlıyor.

O seni terketmiş ve başkasına aşık olmuş... Sense hâlâ onunla geçen günlerini anıyor ve kederleniyorsun... Yani, sen ne bekliyorsun? Sen de unut gitsin... Zaman her şeyin ilacıdır ve sen de zamanla bu duruma alışacaksın... takılıp kalma artık... Önüne bak ve yapman gereken şeylere bak, hep orda kalırsan geri kalabilirsin hayattan...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Kimseyi sevemiyormusun yoksa sevmek mi istemiyorsun?
      Bir çok kez bir araya gelip tekrar ayrılmanız ilişkinin kimyasını bozmuş sanırım.
      Sen aslında onu değil, onda kalan kendini özlüyorsun...
      Follow the white rabbit

Yorum

Hepimizin zaman zaman içi sızlıyor. Aşk sadece tatlı olsaydı sence böyle değerli olur muydu? Ya da aşk yaşarken sence o mükemmel tadı verir miydi? Aşkı acısıyla tatlısıyla kabullenmek gerek. Unutma hayatta ağladığın kadar güleceksin. Aşkta da mutlu olduğun kadar üzüleceksin. Ve şunuda unutma başkasına aşık olduğun zaman bile yine bir sızı olacak yüreğinde. Belki 5 ay belki 5 yıl belki de 5 günde bir. Ama olacak ... Olmazsa zaten o aşk değildir inan...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
        Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
        birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
        Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

ondan sürekli kopmaya çalıştıkça o sürekli hayatıma girmeye çalıştı. Öncesinde 4 yıllık bi arkadaşlığımız da var. Sanırım onda kalan kendimi özlüyorum. Ama inanın hiç bi erkeğe karşı bireşy hissedemiyorum. Onunla yaşadığım aşkı kimsede bulamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marlasinger View Post
            ondan sürekli kopmaya çalıştıkça o sürekli hayatıma girmeye çalıştı. Öncesinde 4 yıllık bi arkadaşlığımız da var. Sanırım onda kalan kendimi özlüyorum. Ama inanın hiç bi erkeğe karşı bireşy hissedemiyorum. Onunla yaşadığım aşkı kimsede bulamıyorum.
            Konu henüz sıcak. Soğumaya bırak. Hayat bazen oluruna bırakınca daha neşeli ve eğlenceli oluyor.
            Güzel bir laf var çok severim. "Tanrıyı güldürmek istiyorsan, ona hayatınla ilgili planları anlat"
            Follow the white rabbit

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marlasinger View Post
              Her aşktan sonra bu olur. Zamana ihtiyacın var hepsi bu. İlişkinin süresi uzadıkça ayrılık acısı daha uzun sürer. Ama ilişki uzadıkça mutlulukta çoğalır. Bu bi oyun gibi. Ya kazanırsın ya da kaybettiğini sanırsın. Ama şunu bil onu kaybetmekle aslında çok şey kazanmışsın bence.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                Her aşktan sonra bu olur. Zamana ihtiyacın var hepsi bu. İlişkinin süresi uzadıkça ayrılık acısı daha uzun sürer. Ama ilişki uzadıkça mutlulukta çoğalır. Bu bi oyun gibi. Ya kazanırsın ya da kaybettiğini sanırsın. Ama şunu bil onu kaybetmekle aslında çok şey kazanmışsın bence.
                evet kazanımlarım kendimle kendi içimle ilgiliydi.. çünkü o bi kalkandı benim için hayata karşı. tek başıma kalmayı ve olmayı, tek başına ayakta durmayı öğrencidm ondan. en başta da hayattan keyif almayı öğretti bana. ama çok yazık oldu diyorum kendimi. ukte kaldı içimde. herşey çok gzüel olabilirdi diyorum. Ancak o her boşlukta yeni bi kadına sarıldı. sonra onlarla kötü gidince işler hep beni arar kimse senin gibi olmuyor derdi. Ama işte bir kere ayrılık ve başkaları girince işin içine benimde güvenim kalmadı ona karşı. ayrılıkta en çok acıtan da benim için dost kalamamak. o hep arkadaş olalım derdi. o kadar aşıktım ki ona bunu yapamadım. çok kıskanıyordum çünkü. dayanamazdım başkalarıyla brilikte olmasına. Ama bi insanı kaybetmek gerçekten acı. bir gün bri yerde yarım kalan aşkımzı yendien yaşayacağımızı düşünüyorum. ama olgunlaşmamaız gerek.. bilmiyorum belki de çok iyimserim.

Yorum

oluruna bıraktım şu anda.. artık uğraşacak enerjim kalmadı ona karşı. o da zaten başkalarıyla olmayı tercih ediyor benim yerime.

Yorum

aynı şeyi inan bende yaşadım kimseyi sevemedim unutamadım çok özledim içim acıdı mutlu görünüyordum ama bazı zamanlar içimin sızlaması acıması hiç dinmiyordu anlattığına benzer şeyler işte ama şöyle düşün baksana sevdiğin insana hiç o güzel dediğin aşkın izleri var mı onda o değişmiş o eski sevdiğin adam değil bir başkası olmuş o senin için ama sen onu o güzel dedigin aşktaki gibi sanıyorsun halbuki onu hayat zaman çoktan değiştirmiş buna inan gerçekten öyle oluyor onu unut ve hayatının her anını güzel yaşa çünkü o bir başkası senin sevdiğin insan yok artık belkide bu ayrılık sana güzel şeyler katacak düşünme onu düşündüğün insan eski insan o degişti artık düşündüğün insan yok

Yorum

ilk aşklar unutulmaz bu sizin hayatınız boyunca unutamayacınız aşk .kendinizi sevin sizi seven yeni biri çıkar.

Yorum

yaşanılan hiçbir şey unutulmaz ki zaten biz onun o hatıraları güzel hatırlasın ama içi yanmasın o insanın artık onu sevdigi zamanlardaki gibi olmadıgını anlasın istiyoruz o kadar

Yorum

ilk aşklar ilkler herzaman gönlümüzde kalır.

Yorum

eski aşklar hiç bi zaman unutulmaz özellikle ilkleri yaşadıkların. ama hayatın ne getirceği belli olmaz ve ayrılırsın o senin dünyandan çıkar başka dünyalara girer sen onun dünyasından çıkarsın ama anlaşılan sen hala onun dünyasında oluyorsun. seni unutup başkalarıyla olduğu halde.

Yorum

çok aşklar yaşarız hiçbiri ilk aşklar gibi olmaz.

Yorum

İşleniyor...
                              X