Duyuru

Collapse
No announcement yet.

doğum günü sürprizi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• doğum günü sürprizi

ilginç bir şey olsun istiyorum, hediye almak değil de, öyle bir şey yapayım ki, şaşırsın kalsın, çok mutlu olsun, sıradan bir şey olmasın, ona ne kadar değer verdiğimi görsün ne yapabiirim? yardımlarınıza ihtiyacım var ?
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

bende bu konuda çok fikir var ama ilki için maddiyatın yeterli mi yoksa ucuz yollu mu olsun

Yorum

erkek mi kız mı sevgilin mi platoniğin mi

Yorum

o erkek. platonik bi durum değil, daha doğrusu şöyle söyleyim, iki tarafta birbirini seviyor, bu konu açık açık konuşuldu zaten ama bazen bazı ''ama'lar'' giriyo için içine. o bana bırakıyor,, ben de biraz daha zaman geçsin, daha net karar verelim , aramızdaki ilişkinin boyutuna, nereye gideceğine diyorum.. sonuç olarak sevgili değiliz şu anda ama arkadaş da değiliz..yani bunu göz önünde bulundurarak tavsiye verirseniz sevinirim

maddi duruma gelince, ikimizde öğrenciyiz, çok zorlamasa iyi olur
        Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

hım eşime ilk öğrenci hediyem vardı ve güzel yöntemdi bütün okul arkadaşları mutlu olmuştu bu durumdan
          pastane de şöyle fiyakalı atlen çikolatalar oluyor pastanedeki adama biraz süslü yapmasını söylersin kalpli kutu içine yapsın süslemeyi içinden bir tanesini ıssırıp koy ve yanına da bir kağıt iliştir
          tadına baktım en tatlı olabilecek çikolata da dahil hiçbiri senin kadar tatlı değilmiş
          önce bunla ilgili bir görüşünü alayım ona göre devamm ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
            o erkek. platonik bi durum değil, daha doğrusu şöyle söyleyim, iki tarafta birbirini seviyor, bu konu açık açık konuşuldu zaten ama bazen bazı ''ama'lar'' giriyo için içine. o bana bırakıyor,, ben de biraz daha zaman geçsin, daha net karar verelim , aramızdaki ilişkinin boyutuna, nereye gideceğine diyorum.. sonuç olarak sevgili değiliz şu anda ama arkadaş da değiliz..yani bunu göz önünde bulundurarak tavsiye verirseniz sevinirim

maddi duruma gelince, ikimizde öğrenciyiz, çok zorlamasa iyi olur
            ilişki seviyenize göre hediye seçimi yerinde bir karar olur bencede

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umut_86 View Post
              hım eşime ilk öğrenci hediyem vardı ve güzel yöntemdi bütün okul arkadaşları mutlu olmuştu bu durumdan
              pastane de şöyle fiyakalı atlen çikolatalar oluyor pastanedeki adama biraz süslü yapmasını söylersin kalpli kutu içine yapsın süslemeyi içinden bir tanesini ıssırıp koy ve yanına da bir kağıt iliştir
              tadına baktım en tatlı olabilecek çikolata da dahil hiçbiri senin kadar tatlı değilmiş
              önce bunla ilgili bir görüşünü alayım ona göre devamm ederim
              internette ne yapsam diye araştırırken, bu söylediğinize rastlamıştm gerçekten çok güzel bi sürpriz, bana yapılsa çok beğenirdim ama bunu bi erkek, bi kıza yapsa daha hoş olur sanki.

başka ne yapabilirim ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                ilişki seviyenize göre hediye seçimi yerinde bir karar olur bencede

benim istediğim şey hediye almak değil aslında, ya süprizleri çok sever, böyle hiç unutmayacağı bi şey yapmam lazım, emek verilmiş olması lazım, düşünülmüş, planlanmış.. yoksa direk gidip hesiye almak sıradan bir şey olur? onu yapmak istemiyorum

Yorum

kurşun al

Yorum

Orjinal yazı sahibi: longines View Post
                    kurşun al
                    anlamı ?

Yorum

internette ne yapsam diye araştırırken, bu söylediğinize rastlamıştm gerçekten çok güzel bi sürpriz, bana yapılsa çok beğenirdim ama bunu bi erkek, bi kıza yapsa daha hoş olur sanki.

başka ne yapabilirim ?
                      yok ben bayanım ben lisede eşim ünv de idi bunu yaptığımda herkes demiş çikolatayı yerken oğlum bu kız sana aşık

Yorum

anlamı ?
                        ayağını denk al topuklarına sıkarım yoksa demektir sanırım ...

KuzuZade
                        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

anlamı ?

yanlış olursa ateş ederim mesajı verirsin .......

Yorum

ünv bu yöntem için güzel video çek mesela ilk tanıştığınız mekandan başla
                            vereceğin hediyeyi hazırlayınca bu genel ve son perde kısmı yani illaki video değil ne yaptıysan
                            gözlerine kırmızı bir şal bağla kırmızı olması onu havaya sokması için
                            kum sıcak su ,ılık su ,mum,madeni para yumuşak bir kumaş parçası bul ve onunla bir oyun oynayacağını söyle her dokunduğu şeyde senle ilgili ne hissediyorsa onu sana anlatsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umut_86 View Post
                              ünv bu yöntem için güzel video çek mesela ilk tanıştığınız mekandan başla
                              vereceğin hediyeyi hazırlayınca bu genel ve son perde kısmı yani illaki video değil ne yaptıysan
                              gözlerine kırmızı bir şal bağla kırmızı olması onu havaya sokması için
                              kum sıcak su ,ılık su ,mum,madeni para yumuşak bir kumaş parçası bul ve onunla bir oyun oynayacağını söyle her dokunduğu şeyde senle ilgili ne hissediyorsa onu sana anlatsın
                              bu mevzuyu anlatabildim değil mi tam anlaşılmamış gibi bunu loş ışıklı bir oda da yap istersen

Yorum

İşleniyor...
                              X