Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ou şimdiden çok özledim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

beni mutlu eden tek şey sevdikleirm ama onlarda böyle gidiyor beni de en çok üzen bu . amin serhat saol. tek istedğim tekrr hayattan keyif almak tekrar kitp okurkn mutlu olmak internttykn film izlerkn komik yazılara bkardken sıkılmadn gülmek eskisi gibi gülmek güldürmek sorunsuz bir akıl istyrm çocukluğumdaki gibi

Yorum

yok luğunu daha çok hissdiyorum . gülmiyorum birlkte güldüğüm insn gitii .

Yorum

evet o ankarada ben istenbul ( facei de kapadı burdanda ayrıldı sabhtn beri yol arıyorum ulaşmak için onu çok özeldim çok onun dışında kimseyle konuşmak istemiyorum .'( düşün tc sini adresini bile verdi o kadr iyiydi aramız off ya

Yorum

3 ayda bir giriyorum. Her girdiğimde aynı konu aynı mesajlar fakat farklı nickler var.

Yorum

bi konuşablsem fırsatım olsa glimde geleni yapcamda yok gitii ( off ya eve bile igrmk istemiyoru bilgisyr bana onunla geçn dkları hatırlatıyor çok güzeldi eğlncelydi

Yorum

bi evinin adresi ve tcsi var bu kadr . evet icenumb dı şimdi yok . başka burda adresi var mı bilmiyorumnolur bi tanıyanınız yok mu:'(( alhım cama bakarken bile onu görüyorum yok artık (

Yorum

yok yere gitii nasıl üzülme benim için yaptığı onca şeyden sonra yazarekn bile gözümden yaş geliyor

Yorum

insanlar böyle gitmelerden hoşlanır, ndensiz gitmek ndenli gitmekten daha anlamlı durur bazen. durumu bilmiyoruz ama zamanla herşey okadar normal olacak bu halinize bile gün gelir gülersiniz.
                  "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                  X