Duyuru

Collapse
No announcement yet.

önümüzdeki ay çekmeyi planladığım kısa film için 3 kişiye ihtiyacım var(istanbul)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• önümüzdeki ay çekmeyi planladığım kısa film için 3 kişiye ihtiyacım var(istanbul)

altıncı his kısa film ekibi adında bir ekibimiz var ve ekim sonu - kasım başı gibi çekmeyi planladığımız kısa film için toplamda 8 kişiye ihtiyacım var... bunların 3 ü bu sorunları yaşayan yaşamış olsun istiyorum bunun sonucundada kamera karşısında kendi gibi olmalarını isteyeceğim...
    biraz bahsedeyim aşık olan ya da aşk olan lakin karşılık bulamayan yada o kişiye erişemeyen o na ulaşamayan bir grup insanın iğne deliğinden girdaba yolculuğu... ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmüş 7 kişinin neden orda olduklarına ilişkin kişilerin kendi ağızlarından durumlarını anlattığımız bir film olucak...
    olayı büyütmeye gerek yok ben yapamam ben edememlere hiç gerek yok
    OLay basit : HER kişiye istanbul içinde bir mekan belirleyeceğiz bir çekim günü ayarlayacağız o kişi daha önce ona gönderilmiş olan metni ki bu ortalama 7-8 cümle oluyor belirlenen mekanda kamera karşısında oturur vaziyette anlatıcak... kameraya bakma zorunluluğu yok ..tek hassas konu kendisi gibi olucak ...

baştan söyliiym bziler öğrenci olduğumuz için yol - yemek dışında ekstra bir ücret veremeyeceğiz
    aşık olmuş - yada aşk olmuş birilerini arıyoruz ve tabiki en başta bize yardım edebileceğini düşünmesi öenmli..
    acaba diyen biri bile olsa lütfen en azından iletişime geçip benimle konuşmasını isterim dediğim gibi yardıma ihtiyacımız var... anlayacağınız karar vermeniz için en azından bir görüşün benimle...

(mekan ve çekim günü ve saatleri ortak karara tabidir kimse zor durumda klamayacak)

buda facebook sayfası gerçek oluşumuzun bir resmi olarak

http://www.facebook.com/home.php?#!/...i/300699863274

Yorum

İşleniyor...
    X