Duyuru

Collapse
No announcement yet.

biri bana tavla oynamayı öğretsin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• biri bana tavla oynamayı öğretsin

mi acabaaaaaa??*

İyi bayramlar
    aLdırma...

Yorum

tavlayı öğretebilirim ama oynamayı sevmem. acemisi de değilim ama tasvip ettiğim bir oyun değil.
      sevdiğim oyunlar ise briç ve satrançtır. sana da bu oyunları tavsiye ederim ve istersen öğretebilirim.

Yorum

ay valla çok iyi olur nolur öğret))

Yorum

biri öğretirse daha memnun olurum ama o aklıma gelmemişti janedoe

Yorum

buradan öğretilmez ki karşılıklı oynayarak öğrenmen lazım
            internette öğrenmek nasıl olur bilmem
            ben çok severim bir tavla sitesi var programı bilgisayarına indiriyorsun, dünyanın her yerinden insanlar aynı anda canlı oynanıyor
            sohbet etmesinler diye özellikle yabancılarla eşleşiyordum gece geç saatlere kadar oynuyordum
            sonra uykusuz kaldığıma pişman oluyordum.
            artık o programı sildim ve girmiyorum
            boşa zaman kaybı.
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

bnde tavla bilmiyorum ama netten oynanıyo dene bakalım..

Yorum

gel ben öğretiverem he heh.

Bence çok zevkli bir oyun, oynamayı da pek severim-çok başarılı olamasam da

Buradan anlatması zor ama, pratikte daha güzel öğrenilir. Sen iyisi mi gerçek hayatta bilen birilerini bul da sana uygulamalı olarak göstersinler. Netten de bakabilirsin tabi.
                Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

İşleniyor...
                X