Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seni seviyorum?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Seni seviyorum?

Bu sözü devamlı duymak mı, yoksa hissetmeyi mi tercih edersiniz? Hangisi daha önemlidir.
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Hissetmeyi tercih ederim..Hislerimin doğru olduğunu onaylamak için söylenmesi de gerekir bazen..
    arada duymak da güzel olabilir tabi..
    vıcık vıcık ,seni seviyorumlar dan hoşlanmam .

Yorum

kesinlikle hissetmeyi.....hissetmeyip duymak gerektiği için söylenmiş bi söz gibi gelir bana.....diğer üyelerin bu konuda düşüncelerini çok merak ettiğim bi konu açtın....teşekkürler....

Yorum

her ikisi de elzem... ikisi birlikte olursa bir gün işte o zaman değmeyin keyfime

Yorum

Sevde sorunun cevabını bir soru ile vereyim sana .....
          Sen sevmeyi mi istersin sevilmeyi mi?
          'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tiamo View Post
            Sevde sorunun cevabını bir soru ile vereyim sana .....
            Sen sevmeyi mi istersin sevilmeyi mi?
            Sevmeyi isterim tabiki ama sevilmeyi de isterim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavera34
              hissettirek söylemek lazım yada duymak.. nerde o günler
              Haklısın nerdee?

Yorum

Sevde doğru cevabı vermişsin.....
                Sevdiğinden her zaman eminsindir....
                Ama sevildiğinden hiç bir zaman emin olamıyacaksın.....

Oo yüzden bırak sevilmeyi ve hissetmeyi ..doya doya sev.....
                'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tiamo View Post
                  Sevde doğru cevabı vermişsin.....
                  Sevdiğinden her zaman eminsindir....
                  Ama sevildiğinden hiç bir zaman emin olamıyacaksın.....

Oo yüzden bırak sevilmeyi ve hissetmeyi ..doya doya sev.....
                  Haklısın Tiamo, özellikle de ben asla emin olamam, çünkü daha önce güvenim aşırı sarsıldı. Şimdi karşımdaki aşkından ölse bile inanamıyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavera34
                    100 metre ilerde sağda kavak ağacının altında ne bilim nerde sevdiğin seni bulmaz.. seni seven bulunmaz :S ne dedim ben
                    Tamam neden sinirleniyorsun ki?

Yorum

gerektiği zamanda gerçekten sevildiğimi hissettiğimde duymak isterim.devamlı duyarsam suyu çıkar.eşime evliliğimizin ilk yıllarında sormuştum.şimdilerde sormuyorum artık.o zaman gereken cevabı alıştım.
                      ---iyi hoşda kocacığım ,neden hiç bana seni seviyorum demiyorsun.
                      ---güzel anlarda seni seviyorum derim oda bende seni...
                      en sonunda patladım ya niye bu kelimeyi telafuz etmiyorsun.--oda çıkıştı bana
                      ---eline gözüne dursun heristediğin yere arabayla taşıyorum,halı yıkama makinesi istedin aldım,banyo dolabı istedin aldım nankör kadın:RpS_lol::RpS_lol::RpS_lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                        gerektiği zamanda gerçekten sevildiğimi hissettiğimde duymak isterim.devamlı duyarsam suyu çıkar.eşime evliliğimizin ilk yıllarında sormuştum.şimdilerde sormuyorum artık.o zaman gereken cevabı alıştım.
                        ---iyi hoşda kocacığım ,neden hiç bana seni seviyorum demiyorsun.
                        ---güzel anlarda seni seviyorum derim oda bende seni...
                        en sonunda patladım ya niye bu kelimeyi telafuz etmiyorsun.--oda çıkıştı bana
                        ---eline gözüne dursun heristediğin yere arabayla taşıyorum,halı yıkama makinesi istedin aldım,banyo dolabı istedin aldım nankör kadın:RpS_lol::RpS_lol::RpS_

Bizde durum tam tersi, seni seviyorum sözü beni aşırı sıkıyor, "bende" diyen benim burada, bazen o bile yoruyor beni. Aslında gerçekten sevdiğini biliyorum ama içimde hep kuşku var beni yiyip bitiriyor. Bir türlü emin olamıyorum.

Yorum

sevdecim o kuşku senin kendini sevmemenden ve güvensizliğinden kaynaklabilirmi?bazısı sevgiisni fedakarlıkla bazısı dokunarak bazısı sözcüklerle bazısı bakışlarla ifade eder.ama önce sen kendine güven ve sev.gerçi bunun nedenleri hep çocukluğa ayy bu çocuk meğer ne menem bişeymiş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                            sevdecim o kuşku senin kendini sevmemenden ve güvensizliğinden kaynaklabilirmi?bazısı sevgiisni fedakarlıkla bazısı dokunarak bazısı sözcüklerle bazısı bakışlarla ifade eder.ama önce sen kendine güven ve sev.gerçi bunun nedenleri hep çocukluğa ayy bu çocuk meğer ne menem bişeymiş.
                            Yok canım kendimi sevmemekle ilgisi yok, kendime güvenmemekle de. Daha önceki nişanlımda aynı şekilde beni çok sevdiğini söyler deli divane olur, bir dediğimi iki etmezdi, ağzından seni seviyorum sözü düşmezdi, ama beni o kadar çok seviyordu ki ben onu bıraktıktan bir buçuk ay sonra evlendi. ) Şuan ki korkum hep eskiler gözümün önüne geliyor ve paniğe kapılıyorum, yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum...

Yorum

geçmişi bırak o mazide kalmış.hemen evlenmiş olması şartlar gereğide olabilir .seni sevmediği anlamına gelmez.bazen sevdiklerimiz yitirilince kıymeti anlaşılır.şimdiki beraberliğini kıyas yapma.korkuyorum dersen korktuğun başına gelir.pozitif ol.güzel düşün güzel şeyler olur güven bana.tabi bazen insan psikolojik nedenlerden dolayı hep kaygılı ve endişeli olur işte o zaman sorun var demektir.

Yorum

İşleniyor...
                              X