Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yorumsuz...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yorumsuz...

Merhaba arkadaslar.Simdiye kadar kendimle ilgili pek bir sey danısmadım sanırım.Simdide danısmaktan cok,rahatsızlık duydugum bir durumdan bahsedecegim.Tabii ki degerleri fikirlerinizi bekliyorum.

Ben ultrAslan adlı taraftar grubunun bir üyesiyim.Hemen hemen 5 yıldır.Biz öyle bir grubuz ki kimse kimseye karısmaz.Ortak degerimiz Galatasaraydır,ordan öte ne olursa olsun kardes gibiyizdir.Bunuda sunun icin söylüyorum ki;son olaylara cok hazırlıksız yakalandık.

Konuya gelirsek;bizim grubun alt grupları vardır.Alt grupların icindede belli sayıda arkadastan sorumlu olan koordinatörler ve bir genel koordinatör bulunur(Temsilciler haric).
    Gectigimiz günlerde ultrAslanES adlı alt grubun kurucusu Osman abimiz bırakma kararı aldıgını acıklamıstı.Buna üzülmüstüm ama daha sonraki üzüntümün yanında devede kulak kaldı sanırım.Kararını acıkladıktan sonra onun bosalan koltugunu devralmak adına ona hakaret ederek prim yapmaya calısan sahıslar oldu.Yani rakip gördügü kisilere;yıllarca abi dedigi sahsı ne kadar kuvvetli bir sekilde asagıladıgını gösterip güc gösterisi yapanlar oldu.Tabi tepkisiz kalamadım.Sadece Osman abiye ve kendime olan saygımdan dolayı susamazdım.2-3 kisiyle cok ciddi sekilde tartıstım,bundan dolayı bile beni kendileri gibi zannedipte sen uAES üyesi degilsin,bizim grupta nasıl bir yetki almayı amaclıyorsun diyen bir sahısta cıktı.Beni bir nevze bile tanıyorsa böyle birseyi aklımın ucundan gecirmeyecegimi bilir,tanımıyor desem o da degil...
    En sondada;saolsun Cihan diye karakterli bir arkadas türedi.Önce alt grubu ultrAslandan koparmaya calıstı,baktı gördü ki olmuyor bu seferde dagıtmaya kalktı.Nedenide su ki Osman abi dönme kararı aldı.Kendisine edilen onca hakarete yorumu ise;bosver,gencler hata yaparlar oldu.Tabi bu zor dönemde maskesi düsen arkadaslar kara kara düsünmeye basladılar.Yani keyifle maclara gider,sosyal aktivitelerde bulunurduk.Simdi siyasetci gibi karsımızadaki kisilerin atıcagı adımı hesaplamaya calısıyoruz.

Baskaları mı vurdumduymaz ben mi cok hassasım bilemiyorum.Ancak sırf o insanlara tepki olsun diye Canakkale Sehitligi ziyaretine gitmedim.Sevilen biri sayılırım,bircok arkadasım var.Onlarda bu tutumuma umursamazca yaklasamıyorlar.Benim tepki olarak yaptıgım bir sey yeni karısıklıklar cıkarmaya gebe olabilir.Bunu görmüs oldum.Aynı zamandada karaktersiz bazı sahısları ve saksakcılarını görmekte beni rahatsız ediyor.Maskelerini takmıs olsalar bile...
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

insanlar varolduğu sürece sorunlar bitmez...

malesef ultrAslan..

sen doğru olanı yapmışsın.. sen takım ruhu taşıyorsun ve öz değerlere saygılısın ama malesef herkes değil.. ve o kesim her yerde.. her kuruluşun içinde.. her düzende var...
    cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Herkes bir olmuyor demek ki... Zannımca doğrusunu yapmışsın. Yine de tereddütlüyüm... Hareketinin neticesi şu oldu sanırım; kimin nasıl karaktere sahip olduğunu gördün, tavrını ve hareketlerini ona göre atarsın, önemli bir adım bu
      Güzel düşünen; güzel görür. Güzel gören hayatından lezzet alır.

Yorum

Biraz kendini evliliğine ver ortamdan uzaklaş derim
        Without You I'm Nothing

K M
        Aşk demek sen demek
        Sen demek ben demek..

Yorum

Ortada bir pasta var.
          Herkez bir ucundan tırtıklıyor.

Bu olaylar çok normal...

Yorum

doğru bildiğin yolda ilerle, doğruluk ve dürüstlük her zaman kazandırır (önceleri üzse de sonuçta kazandırır)
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
            X