Duyuru

Collapse
No announcement yet.

askere giden arkadaşlar bilginiz var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• askere giden arkadaşlar bilginiz var mı?

merhaba.. nette araştırdım ama bulamadım.. hani sağlık problemi olan kişiler askere gidemez ?

çok geniş bir yelpaze bu hangi rahatsızlığı var gidecek kişinin söylersen daha tatmin edici cevaplar alırsın .

Yorum

Kulak zarı delik olması gerçek anlamda deli olmak kilo fazla yada eksik olması kör özürlü olması topallamak ta bi özür Aklıma gelenler bunlar ufak tefek şeyler hava değişimiyle halledikmekte yani izinle

Yorum

eşcinsel olması

Yorum

Aradabi gizli gizli geldikleri oluyo 2 ay önce yaşandı bir olay siirtte gelebiliyorlar yani istedikleri zaman kendileri karar veriyo ama yakalanırlarda şut

Yorum

5-6 ay önce askerlik için müracaat ettim, 3 yaşında kalp ameliyatı olduğum için gitmedim, kalpten ameliyat olanların sağlık durumu iyi olsa bile almıyorlar diye biliyorum. Bir bayan olarak neden soruyorsun?
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dovan
              Askere gitmemek için parmağını kolunu kesenler var...
              askere gitmek için 120 kilodan 90 kiloya düşen arkadaşım var..

Yorum

kardeşim 2000 senesinde %98 ölüm riski ile açık kalp ameliyatı oldu..askerlik zamanı geldi.. ameliyat oldugu hastaneden rapor aldım 3 doktorun imzası var.. o sebeple merak ettim..
                Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                çok geniş bir yelpaze bu hangi rahatsızlığı var gidecek kişinin söylersen daha tatmin edici cevaplar alırsın .
                kardeşimde ameliyat oldu dediğim gibi sıkıntıya girdi o sebeple soruyorum..
                Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                5-6 ay önce askerlik için müracaat ettim, 3 yaşında kalp ameliyatı olduğum için gitmedim, kalpten ameliyat olanların sağlık durumu iyi olsa bile almıyorlar diye biliyorum. Bir bayan olarak neden soruyorsun?

Yorum

peki birşey daha 20 yasında askerlik yoklaması gelmedi ünivde okuyor bu sene bitiyor ne yapsın? gittinmi askeriyeye yoksa yoklamasını mı beklesin?

Yorum

ben ne diyorum sen ne diyorsunnn.......
                    Gitsin bir an önce yapsın..

Yorum

şizofren olsan gidemezsin
                      Her insan bir ağaca benzer.
                      Kimi meyve verir, kimi gölge, kimi koku…
                      Bütün ağaçlar meyve vermez.
                      Odun olarak yakılan ağaçlar da var.
                      Aslında, “herkes kendi hayatını yaşar bir ağaç gibi…

Yorum

okul bitince göndercem şubeye... sağolun cümleten.. ah sizlerde olmasanız... güç acayip içime su serptin...
                        He tamam tamam. pardon. Sonradan çaktı.. Gitsin halletsin işini bir an önce o zaman..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                          Alırlar alırlar üstüne birde hergün 5 km koştururlar o kordinasyon hareketini yazın tam ortasında 100 tekrar yapardık çok feci bişi ya

Yorum

oğlun askere gidicek demek bende yeni geldim anlatayım biraz için açılsın sabahları 5 zeytin kibrit kutusu peynir bi okadarda recel sonra 5 km koşu şınavı mekiği falan filan yazın o 40 derece sıcağında her tarafın ter banyo bulursan şanslısın spor olayı böyle hergün hastalık desen gani herkes hasta hele kışın her akşam hastaneye adam götürüyordum bıkmıştık artık şimdi yerleri falan ona süpürtürler bulaşıkları o yıkar ezerler hep onu ohoo daha neler neler:tinysmile_fatgrin_t

Yorum

el hep böyle yapmada göreyim ne manyak bişi ya alkole başladım valla hiç içmeyen ben

Yorum

İşleniyor...
                              X